Volvo un Siemens kopīgi dodas iekarot elektrisko auto tirgu

Zviedrijas automobiļu ražotājs Volvo Cars ir apvienojies ar Vācijas industriālo kompāniju Siemens, lai attīstītu tehnoloģiju jauniem elektroniskiem transportlīdzekļiem, tā abu uzņēmumu pārstāvji paziņojuši trešdien, 31. augustā.

«Mēs esam ļoti priecīgi, ka mūsu partneris ir Siemens. Viņu kā globālo līderu zināšanas un pieredze palīdzēs radīt tehnoloģiju mūsu elektriskajiem automobiļiem, paceļot visu pilnīgi jaunā līmenī,» norādījis Volvo Cars vadītājs Štefans Jakobijs (Stefan Jacoby).

Abi uzņēmumi izveidojuši partnerattiecības, kuras paredz «plašu stratēģisku sadarbību» elektriski darbināmās tehnoloģijas nozarē, raksta The Swedish Wire.

Elektriskais auto Volvo C30 kalpos kā testa platforma un iepriekš izveidotie modeļi līdz gada beigām tik pakļauti dažādām pārbaudēm, piebildis Jakobijs.

2012. gada beigās Volvo plāno izdot 200 transportlīdzekļu testa sēriju, kuras Siemens pārbaudīs «reālās dzīves apstākļos».

Pagaidām informācija par finansēm nav sniegta.

Saskaņā ar Jakobiju, uzņēmumi sadarbojoties cer sasniegt visai ātru progresu. «Mūsu mērķis ir būt pirmajā vietā attiecībā uz jaunākajām elektrisko motoru tehnoloģijām,» norāda Volvo Cars vadītājs, piebilstot, ka sadarbība palielina Volvo izredzes apgūt “strauji augošo”elektrisko automašīnu tirgu.

«Abu kompāniju mērķis un galvenās prasmes attiecībā uz elektrisko mobilitāti pilnīgi saskan,» norāda Siemens pārstāvji, tā kā sadarbības līgums sniedz vācu uzņēmumam iespēju nodot savas elektriskās piedziņas tehnoloģiju tirgū.

«Sadarbība ar Volvo ir svarīgs pagrieziena punkts augstākās kvalitātes un automašīnu elektrisko sistēmu attīstībai, paredzot sērijveida ražošanu,» norāda Siemens valdes loceklis Zigfrīds Rusvurms (Siegfried Russwurm).

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas