Zelenskim neierodoties uz debatēm, Porošenko stadionā runā viens pats

Ukrainas prezidents Petro Porošenko

Ukrainas prezidentam Petro Porošenko (Petro Poroshenko) svētdien, 14.aprīlī, nācās debatēt ar tukšu podestu, jo uz debatēm Kijevas Olimpiskajā stadionā neieradās viņa sāncensis, komiķis Volodimirs Zelenskis (Volodymyr Zelensky).

Porošenko viens pats 45 minūtes runāja ar sanākušajiem skatītājiem, atbildēja uz žurnālistu jautājumiem un kritizēja klāt neesošo sāncensi, ziņo raidorganizācija BBC.

Iepriekš abi vīri bija vienojušies debatēt televīzijas tiešraidēm, bet grūtības sagādāja vienošanās par datumu. Zelenskis vēlējās debatēt piektdien, 12.aprīlī.

Porošenko, kurš vēlēšanu pirmajā kārtā Zelenski apsteidza vien par 16%, tagad cer gūt panākumus Zelenska neierašanās dēļ.

«Ja viņš atkal slēpsies, ja viņš baidās, mēs viņu atkal uzaicināsim. Mēs viņu aicināsim katru dienu uz katru ierakstu, lai visa valsts redzētu, ko viņi grasās ievēlēt uz nākamajiem pieciem gadiem,» teica Porošenko.

Zelenkis līdz šim piekopis netradicionālas politiskās kampaņas metodes, neorganizējot tikšanās, sniedzot maz interviju un pārsvarā komunicējot caur sociālajiem medijiem. Tāpat, ja neskaita vēlmi pēc pārmaiņām, nav skaidrs, kādi ir viņa politiski uzskati. Par spīti tam komiķis pirmajā prezidenta vēlēšanu kārtā guva vairāk nekā 30% balsu.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas