Zināmi pretinieki un vieta: U18 – Rīgā, U20 – Francijā, sievietes – Itālijā

IIHF (Starptautiskās Hokeja federācijas) kongresā Ķelnē piektdien, 19.maijā, tika publiskots starptautisko izlašu turnīru saraksts 2017./2018 gada sezonā. Savus pretiniekus un norises vietu uzzināja arī Latvijas U18, U20 un sieviešu hokeja izlases, ziņo Latvijas Hokeja federācija.

Latvijas U20 hokeja izlase nākamajā sezonā piedalīsies 1. divīzijas A grupas čempionātā. «Mūsu juniori par vienīgo ceļazīmi uz elites divīziju sacentīsies ar Vācijas, Franciju, Kazahstānu, Austriju un Ungārijas vienaudžiem. Turnīrs no 10. līdz 17.decembrim norisināsies Francijas pilsētās Kurševelā un Meribelā,» informē federācijas pārstāvji.

Savukārt Latvijas U18 hokeja izlase nākamajā sezonā cīnīsies 1.divīzjas A grupas pasaules čempionātā. Latvijas jaunieši izlase sacentīsies ar Kazahstānu, Dāniju, Norvēģiju, Vāciju un Slovēniju. Čempionāts no 2. līdz 8.aprīlim norisināsies Rīgā.

Latvijas sieviešu hokeja izlase turpinās startēt 1.divīzijas B grupas pasaules čempionātā Itālijas pilsētā Asiago, kur sacentīsies Franciju, Kazahstānu, Ķīnu, Itāliju un Koreju, vēsta federācija.

Jāatzīmē, ka 2018.gada pasaules čempionāts vīriešiem norisināsies Dānijas pilsētā Kopenhāgenā. Nākamā gada pasaules čempionāta grupu sadalījums būs zināms uzreiz pēc šī gada pasaules čempionāta beigām.

Ref: 225.000.103.947

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas