Zinātnieki beidzot ir atklājuši, kāpēc pazūd zeķes

 
Zinātnieku komanda beidzot ir izveidojusi formulu, ar kuras palīdzību iespējams atrisināt mīklu, kādēļ mazgāšanas laikā pazūd zeķes.
 
Katru dienu pazūd tūkstošiem zeķu visā pasaulē, nav tāda cilvēka, kas nebūtu saskāries ar šo problēmu. Tā vien šķiet, ka zeķes nav radītas, lai būtu kopā, pārītī, savukārt mēs, atšķirībā no Pepijas Garzeķes neesam raduši valkāt divas dažādas zeķes (tomēr atzīstieties, slinkuma vadīti vismaz vienu reizi tā esat darījuši!). Tā ir viena no lielākajām dzīves mistērijām, kas nu beidzot ir atrisināta.
 
Kas tad īsti tika atklāts?
Viens no vadošajiem britu psihologiem un statistiķiem nāca klajā ar “zeķu zūdamības indeksu”, kurš ņem vērā tādus faktorus kā mazgājamās veļas apjoms, mājā/dzīvoklī dzīvojošo cilvēku skaits un veļasmašīnā ievietoto zeķu skaits.
Kopumā tika aptaujāti 2 000 cilvēki, kuri bija ar mieru parādīt pasaulei savu netīro veļu, pētījumu veica Samsung.
Tika atklāts, ka jo lielāks veļas daudzums tiek ievietots veļas mazgājamajā mašīnā, jo lielāka iespējamība, ka zeķes pazudīs, šo iespējamību paaugstina arī nevērīga izturēšanās pret mazgājamajām drēbēm, pirms tās nonākušas veļasmašīnas tvertnē.
 
Rezultāti atspoguļoja to, ka visbiežāk veļas mazgāšanas laikā pazūd tieši vīriešu zeķes, gada laikā cilvēks vidēji pazaudē 15 zeķes, kuras vidējā statistiskā cilvēka mūža laikā sastāda 3 600 ASV dolāru (3180 eiro) lielu zaudējumu.
Ja vien kāds vēl spētu izdibināt, kur gan paliek pazudušās zeķes!
 
www.aol.com

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas