Zinātnisks un vienkāršs veids, kā pārbaudīt savu redzi! Kādu skaitli tu saskati attēlā?

Redze ir viena no galvenajām cilvēka maņām, taču visiem tā nav vienāda – kāds redz labāk, kāds cits sliktāk, lai gan uz vecumu, protams, lielākajai daļai cilvēku redze pasliktinās.

Vai tu zini, cik laba ir tava redze?! Izrādās, ka to var noteikt ne tikai pie acu ārsta. Mēs tev piedāvājam kādu zinātnisku testu, kas spēs noteikt tavas redzes asumu un uztveres spējas.

Testa laikā centies lieki nekustēties un turēt galvu taisni. Vēlams, lai acis un datora monitors atrastos vienā līmenī. Tātad – kādu skaitli tu redzi attēlā, kas redzams augstāk?

331

Jums ir ērgļa redze! Vienā dienā jūs esat spējīgi pamanīt daudz vairāk, nekā pārējie cilvēki visas nedēļas laikā. Jūs pievēršat uzmanību ļoti daudzām detaļām, ko lielākā daļa cilvēku nemaz nespēj saredzēt. Tik laba redze pilnīgi noteikti ir dabas dota dāvana, kas būtu jāsargā, tāpēc rūpējieties par savām acīm un ļaujiet tām atpūsties!

334

Kopumā – jūsu redze pilnīgi noteikti nav slikta! Jūs nespējāt saskatīt tikai vienu ciparu. Iespējams, ka jūs šodien esat ļoti noguruši, un jūsu acīm ir nepieciešama atpūta. Sarežģītās situācijās jūs noteikti varat paļauties uz savu redzi, taču to nevajadzētu arī pārpūlēt, tāpēc atcerieties par regulārām pārbaudēm pie oftalmologa, kā arī ļaujiet savām acīm laiku pa laikam atpūsties.

884

Diemžēl jūs nespējāt saskatīt nevienu no cipariem. Iespējams, ka daudz izteiktākas jums ir citas maņas, lai gan varbūt jums vienkārši ir bijusi smaga diena. Katram gadījumam rekomendējam pārbaudīt savu redzi pie acu ārsta.

Avots:

Saistītie raksti

3 KOMENTĀRI

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas