Zviedrijas skolā ielaužas vīrieši, atņem skolēniem datorus

Kādā vidusskolā Zviedrijā iekļuvuši divi vīrieši ar nažiem rokās un stundu laikā atņēmuši skolēniem datorus, vēsta zviedru mediji un britu raidorganizācija BBC.

Noziegums pastrādāts pirmdien, 7.februārī, Vasterosas lielpilsētā Zviedrijas vidienē. Mācību stundas laikā kādā klasē ienākuši divi maskās tērpti vīrieši un piespieduši telpā esošos atdot viņiem visus datorus, kuri atradušies klasē.

Lasiet arī: Zviedrija atcels vairumu epidemioloģisko ierobežojumu

Laupīšanas laikā neviens skolēns vai skolas darbinieks nav cietis, taču neatliekamās medicīniskās palīdzības darbinieki snieguši palīdzību kādam garāmgājējam, kurš mēģinājis iejaukties.

«Ir daudzi, kuri ir apbēdināti, sarūgtināti un šokēti, ka nācās piedzīvot tik šausmīgu un traumatisku notikumu,» laikrakstam Aftonbladet sacījis skolas direktors Henriks Petersons (Henrik Pettersson). «Tādai lietai skolā nevajadzētu notikt, tas ir drausmīgi.»

Pēc skolas paustā, gan laupīšanu piedzīvojušiem skolēniem, gan skolotājiem, kuri dzinušies laupītājiem pakaļ, tiek sniegts atbalsts. Vietējā policija savukārt sākusi patruļas Vasterosas pilsētas skolas apkārtnē, ziņo BBC un zviedru mediji.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas