Zviedru SEB akcijām ievērojams kritums, gaidot Baltijas naudas atmazgāšanas ziņas

Zviedrijas banku uzņēmuma SEB AB akcijas piedzīvojušas lielāko vērtības kritumu kopš 2009.gada saistībā ar topošu Zviedrijas sabiedriskā medija raidījumu par naudas atmazgāšanu Baltijā, kur tiks minēts bankas vārds, ziņo Bloomberg.

Amerikāņu finanšu ziņu medijs Bloomberg vēsta, ka Stokholmā reģistrētā SEB AB akciju vērtība sarukusi par 15%. Tas ir straujākais uzņēmuma akciju vērtības kritums kopš globālās finanšu krīzes augstākā punkta 2009.gadā.

Uzņēmuma pārstāvji piektdien, 15.novembrī izplatītā paziņojumā presei vēsta: «Ar SEB ir sazinājies [Zviedrijas televīzijas – BNN] Sveriges Television raidījums Uppdrag granskning, kas apgalvo, ka gaidāmā TV raidījumā vēstīs par aizdomām par naudas atmazgāšanu Baltijā.

Viņi apgalvo, ka viņiem ir informācija, kur ir arī SEB».

Paziņojumā presei finanšu uzņēmuma pārstāvji apliecina, ka, ja «parādīsies jauna informācija, ko SEB iepriekš nav zinājusi, SEB nekavējoties rīkosies». Šāda rīcība var novest pie attiecību pārtraukšanas ar konkrētiem klientiem, tā piektdien raksta Zviedrijas uzņēmums.

SEB ir viens no lielākajiem banku pakalpojumu sniedzējiem Baltijas valstīs, bet darbojas arī Zviedrijā, citās Skandināvijas valstīs, Vācijā un Lielbritānijā.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Jaunākās Ziņas