bnn.lv  Latviski    bnn-news.com  English    bnn-news.ru  По-русски
Otrdiena 21.01.2020 | Vārda dienas: Agne, Agnese, Agnija
LatviaLatvija

Viedoklis: ZZS «krusttēvs» Lembergs

FaceBook
Twitter
Draugiem
print
(+6 vērtējums, 6 balsojumi)

Baltic news, News from Latvia, BNN.LV, BNN-NEWS.COM, BNN-NEWS.RU

Aivars Lembergs

«Kā Ventspils pilsētas domes ilggadējam deputātam, man ir skaidrs – tieši Zaļo un zemnieku savienība (ZZS) ir tas politiskais spēks, kas, pilnībā pakļaujoties smagos amatnoziegumos apsūdzētajam Aivaram Lembergam, Latviju ir viscentīgāk vedis iznīcības virzienā. Tieši tādu partiju kā ZZS darbību dēļ mūsu valstij netiek dota iespēja izrauties no korupcijas purva. Turklāt šīs partijas viens no spilgtākajiem pārstāvjiem ir tās «krusttēvs» Lembergs,» savu viedokli BNN pauž Ventspils opozīcijas deputāts Aivis Landmanis.

ZZS «runasvīri»

Pētījumu centra RAND Europe aprēķini liecina – korupcijas dēļ Latvija katru gadu zaudē trīs līdz piecus miljardus eiro jeb 15–19% no iekšzemes kopprodukta.

«Tieši politiķi ir atbildīgi gan par nespēju tikt galā ar šo problēmu, kuru atrisinot naudas pietiktu medicīnai, izglītībai un pārējo samilzušo valsts problēmu risināšanai, gan par korupcijas radītajām sekām – paplašinās ēnu ekonomika, palielinās sociālā nevienlīdzība, tiek palēnināta demokrātijas attīstība,» uzskata Landmanis.

Deputāta ieskatā, jaunā valdība un pašreizējais Latvijas prezidents Egils Levits kā nekad iepriekš iet korupcijas apkarošanas ceļu. «Protams, sastopoties ar arvien jūtamāku korupcijas atbalstītāju pretestību.»

«ZZS runasvīri ir vieni no kaislīgākajiem valdošās koalīcijas kritizētājiem. Sabiedrībai tiek stāstīts – ZZS ir īstenie mediķu, skolotāju, visas sabiedrības aizstāvji, īstenie mūsu zemes saimnieki, taisnīgas un godīgas valsts pārvaldes nodrošinātāji. Visās citās partijās ir blēži, ļaundari, tikai ne ZZS, kura, protams, nav atbildīga par pašreizējo valsts stāvokli.»

Landmanis atzīmē: «Zinot, cik kaismīgi ZZS aizsargā valsts apzagšanā apsūdzēto «krusttēvu», kā «krusttēvam» ik gadu tiek gādāti desmitiem miljonus vērti mesli, kā «krusttēva» pārziņā tika nodoti veseli valsts sektori un nozares, – no šīs liekulības metas šķērmi.»

«Lemberga un tā emisāru prettiesiskās darbības tiesībsargājošās institūcijas atstāj bez ievērības»

Problēmas Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojā (KNAB), Ģenerālprokuratūrā, Tiesu sistēmā nav nejaušas, tās izriet no ZZS rīcības, uzskata deputāts.

«Publiski ir izskanējis, ka iepriekš tiesībsargājošo institūciju vadītāju kandidatūras vispirms tika saskaņotas ar apsūdzēto Lembergu. Šādai rīcībai ir augļi, proti, arī pašreiz Lemberga un tā emisāru prettiesiskās darbības tiesībsargājošās institūcijas atstāj bez ievērības, tai pat laikā salīdzinoši niecīgāki pārkāpumi tiek izmeklēti un nodoti kriminālvajāšanai. Latvijas tiesībsargājošās institūcijas ir spējīgas divdesmit piecus gadus vajāt cilvēku par ledeņu, piecu kinderolu, mūzikas centra, rakstāmmašīnas nozagšanu, vienlaikus tās demonstrē pilnīgu bezspēcību, kad runa ir par Lemberga pastrādātiem amatnoziegumiem iedzīvošanās nolūkā un noziegumiem, kuri viņam izvirzītās apsūdzības laikā tiek turpināti un pastrādāti katru dienu.»

Landmaņa ieskatā, tieši tiesībsargājošo institūciju nespēja garantē Lemberga neaizskaramību, nodrošina tam mūžīgu varu Ventspilī, kura savukārt dod iespēju attiecīgi kontrolēt notiekošo Latvijā. «Pateicoties tiesībsargājošo institūciju nespējai, Ventspilī demokrātiskas un godīgas vēlēšanas nav bijušas iespējamas visu atjaunotās Latvijas Republikas pastāvēšanas laiku.»


Pievienot komentāru

 1. babite teica:

  Nu atkal varu ieraudzit smaidigo Lembergiti..Turies ja suni rej vini nekoz..

 2. tētis teica:

  Tie, kas krīt un ceļas par šo “tipāžu”, atļaušos atgādināt, ka jūsu bērniem un mazbērniem te vēl jādzīvo! Ā, pareizi, tie jau dzīvos un strādās ārpus šīs zemes.

 3. Riga teica:

  Latvijas nelaime – Lembergs!

 4. rasa teica:

  ZZS pēc Lemberga kvēlākās vēlmes,visiem spēkiem gremdē tagadējo valdību.Ko darīt?Ir jāpakļaujas!Mums katram sava dzīvība dārga,jo par lielā virsvadoņa Lemberga saprātu neviens nav drošs!Brīnumi jau nenotiks un Lembergs turpinās ņirgāties par mums un Latviju

 5. Tētuks teica:

  Jā,man kā tēvam ir svarīgi,kā turpmāk dzīvos mūsu bērni un es pats.Raksta autoram ir viegli kritizēt,sēžot opozīcijā.Parādi savus labos darbus,lai man un maniem bērniem,būtu prieks sekot Tev.

Lietuvā novēro jaunuzņēmumu pieplūdumu no valstīm ārpus ES

Lietuvā 2019.gadā uzskaitīts divkārt vairāk ārvalstu jaunuzņēmumu, kuri izmantojuši īpašu vīzu programmu, kas ļauj iegūt uzturēšanās atļauju, ja tiek izpildītas konkrētas konkrētu kapitāla vai nodarbinātības prasības.

Saskaņa aizvien gatava cīnīties par Burova atstādināšanu no Rīgas mēra amata

Saskaņas frakcija joprojām ir noskaņota censties panākt Oļega Burova atbrīvošanu no Rīgas domes priekšsēdētāja amata, atzina Saskaņas frakcijas vadītājs Maksims Tolstojs.

ANO: Valstis nedrīkst klimata bēgļus sūtīt mājās

Valstīm ir nelikumīgi sūtīt cilvēkus atpakaļ viņu dzimteni, ja tajā šo cilvēku dzīvības var apdraudēt klimata izmaiņas, tā ANO Cilvēktiesību komiteja secinājusi lietā par kāda applūstošas Okeānijas salu valsts pilsoņa lūgumu Jaunzēlandei dot viņam patvērumu.

Nemiro: Rebenoks ir viens no Latvenergo padomes locekļu konkursā uzvarējušajiem

Lēmumu par jauno AS Latvenergo padomi, kurā plānots iekļaut arī ekonomikas ministra Ralfa Nemiro padomnieku Pāvelu Rebenoku, varētu pieņemt nākamais Ekonomikas ministrijas valsts sekretārs, sacīja Nemiro.

Konstatēto biļešu tirdzniecības pārkāpumu skaits pieaudzis par 10%

Salīdzinājumā ar 2018.gadu, pērn konstatēto biļešu tirdzniecības pārkāpumu skaits pieaudzis par 10%, informē SIA Autotransporta direkcija.

Dzelzceļa kravu pārvadājumu apmērs pērn Latvijā sarucis par 15,8%

Dzelzceļa kravu pārvadājumu apmērs pagājušajā gadā Latvijā samazinājies par 15,8% salīdzinājumā ar 2018.gadu un bija 41,492 miljoni tonnu.

Pēdējo piecu gadu laikā maksātnespējas procesu skaits sarucis par 25%

Pēdējo piecu gadu laikā maksātnespējas procesu skaits sarucis par 25%, liecina Lursoft apkopotā informācija.

Kaimiņš aicina KPV LV biedrus kongresā lemt par partijas likvidāciju

KPV LV šobrīd valstij nodara vairāk ļaunumu nekā labuma un vairs nav iespējams to izglābt, tā intervijā Latvijas Radio paudis Artuss Kaimiņš, aicinot partijas biedrus februārī gaidāmajā kongresā balsot par politiskā spēka pašlikvidēšanos.

Ekonomikas ministrijas valsts sekretāra rotēšana uz CSP atkarīga no atbilstoša atalgojuma

Ekonomikas ministrs Ralfs Nemiro iecerējis Ekonomikas ministrijas valsts sekretāru Ēriku Eglīti pārcelt Centrālās statistikas pārvaldes vadītāja amatā, tomēr Eglītis šai rotācijai piekritīs, ja viņam tiks nodrošināts atbilstošs atalgojums.

Pērn Latvijā piedzimuši 18,6 tūkstoši bērnu un noslēgtas 12 913 laulības

Jaundzimušo skaits Latvijā krītas ceturto gadu pēc kārtas. 2019.gadā reģistrēti 18 589 bērni, kas ir par 725 mazāk nekā 2018.gadā.

Igaunijā krītas ražotāju cenu indekss

Igaunijā rūpnieciskās produkcijas ražotāju cenu indekss 2019.gada gaitā sarucis par 1,2%, visstraujāk – enerģētikā, tā liecina kaimiņvalsts oficiālā statistika.

LTV: Kopš Rīgas strūklaku apkopes uzticēšanas privātuzņēmējam, darbu izmaksas trīskāršojušās

Kopš Rīgas domes Mājokļu un vides departaments Rīgas strūklaku apkopi nodevis privātuzņēmējam, šo darbu izmaksas pieaugušas vairāk nekā trīskārtīgi, ziņo Latvijas Televīzijas raidījums de facto.

Igaunijas ministre satraukta par ārvalstnieku imigrācijas apjomu

Igaunijā, 2019.gadā jau piekto gadu pēc kārtas audzis iedzīvotāju skaits, iedzīvotāju lietu ministre Rīna Solmane paudusi satraukumu, ka pieaugumu veido liela ārvalstnieku imigrācija, nevis igauņu atgriešanās dzimtenē.

Šajā sezonā varētu arī nepienākt īsta ziema

Kalendārā ziema šobrīd ir pusē, un atlikušajā ziemas daļā vēl ir iespējams kāds sala un sniega periods, bet pēc šī brīža prognozēm ilgstošāks periods ar stabiliem ziemas laikapstākļiem nav gaidāms.

Par ZZS un No sirds Latvijai nelikumīgu finansēšanu Krūmiņam un Raitumam piemēro naudassodus

Uzņēmējs Jūlijs Krūmiņš un viņam pietuvinātais finanšu konsultants Jorens Raitums pagājušā gada nogalē piekrituši samaksāt turpat 100 000 eiro sodu par to, ka caur trešajām personām pirms vēlēšanām vāca naudu ZSS un partijai No sirds Latvijai.

Britu princis Harijs atkāpjas no karaļnama pienākumiem

Lielbritānijas princis Harijs ir paziņojis par savu un dzīvesbiedres Meganas atkāpšanos no karaļnama pienākumu pildīšanas, jo vēlējies turpmāk pienākumus veikt bez valsts finansējuma, taču tas izrādījies neiespējami.

Raidījums: Nemiro vēlas atbrīvoties no valsts sekretāra, kurš iebildis pret amata piešķiršanu Rebenokam

Īsi pirms būtiskām izmaiņām AS Latvenergo padomē un valdē amatu varētu zaudēt uzņēmuma pašreizējais pārraugs – Ekonomikas ministrijas valsts sekretārs Ēriks Eglītis, kurš iebildis pret amatu piešķiršanu Pāvelam Rebenokam.

Lībijas miera sarunās Berlīnē cenšas panākt ārvalstu neiejaušanos karā

Berlīnē aizvadīta Lībijas miera konference ar mērķi panākt mieru un ārvalstu militārās iejaukšanās izbeigšanu, lai nepieļautu gadiem ilgā kara vēršanos plašumā.

Degot dārza mājai, gājuši bojā divi cilvēki

Ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz izsaukumu Rīgā, kur no attāluma meža pusē bija pamanītas liesmas. Ierodoties notikuma vietā, tika konstatēts, ka ar atklātu liesmu deg dārza māja pilnā 25 kvadrātmetru platībā.

Nacionāļi aicinās noteikt, ka priekšvēlēšanu aģitācija norit tikai valsts valodā

Visu Latvijai!-Tēvzemei un Brīvībai/LNNK koalīcijas Sadarbības sanāksmes sēdē aicinās izskatīt grozījumus Priekšvēlēšanu aģitācijas likumā, kas noteiktu, ka priekšvēlēšanu aģitācija var būt tikai valsts valodā.

Gaidāmi mainīgi laikapstākļi, atsevišķās naktīs – neliels sals

Šajā nedēļā laikapstākļi būs mainīgi – mākoņi mīsies ar sauli, pa laikam gaidāmi nokrišņi un bieži pūtīs brāzmains vējš.

Nedēļa Lietuvā. Publicē iesaukuma sarakstus, policija meklē bērna nolaupītāju, cietumsods Krievijas spiegam paliek

Lietuvā aizvadītās nedēļas svarīgākie notikumi ziņas bija policijas rīcība iespējama bērna nolaupītāja atrašanai, obligātā dienesta jauniesaucamo saraksta publicēšana, septiņu gadu soda saglabāšana Krievijas spiegam un Baltkrievijas vēršanās ar lūgumu pēc naftas Lietuvā.

BNN nedēļas apkopojums: Lielā atlaišana LDz. KNAB «pakrata ar pirkstu» ZZS. Ķuzis atkāpjas

BNN sniedz apkopojumu par šīs nedēļas aktuālākajiem notikumiem, kas skaidroti tādās tēmas kā Lielā atlaišana, Pakratīt ar pirkstu, Aiziešana, Reakcija, Dumpis, Graustu krīze, Pierobežas alkohols un Dzimstības pieaugums.

FKTK nosaka izņēmumus, kuros bankas drīkst apkalpot sankcionēto Lembergu

FKTK noteikusi gadījumus, kuros Latvijas finanšu tirgus dalībnieki drīkst apkalpot ASV sankcijām pakļauto Aivaru Lembergu un trīs ar viņu saistītās organizācijas.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!