Aizdomās par trīsgadīgas meitas slepkavību Krāslavā apcietināta bērna māte

Šī gada 4.decembrī Valsts policijas (VP) Latgales reģiona pārvaldes Krāslavas iecirknis saņēma informāciju par iespējamu noziedzīgu nodarījumu pret mazgadīgu bērnu – trīs gadus vecu meiteni, informē VP. 

2022.gada 4.decembrī Neatliekamais medicīnas palīdzības dienests (NMPD) saņēma izsaukumu uz daudzdzīvokļu namu Krāslavā, kur kāda ģimene ziņoja, ka no gultas otrā stāva ir nokritusi trīs gadus veca meitenīte.

Ierodoties notikuma vietā, Neatliekamais medicīnas palīdzības dienests konstatēja 2019.gadā dzimuša bērna nāvi un uz notikuma vietu tika izsaukta VP.

Ierodoties notikuma vietā, likumsargi konstatēja, ka pret bērnu, iespējams, ir veikts noziedzīgs nodarījums. Krāslavas iecirkņa amatpersonas notikuma vietā atrada un izņēma lietiskos pierādījumus, kuri, visdrīzāk norāda, ka mirušais bērns pakļauts vardarbībai. Jāmin, ka minētajā ģimenē aug vēl trīs bērni no viena līdz sešu gadu vecumam.

Aizdomās par bērna slepkavību notikuma vietā aizturēta bērna māte – 1996.gadā dzimusi sieviete un bērna tēvs – 1993.gadā dzimis vīrietis.

Izmeklēšanas laikā noskaidrots, ka personas jau vairākkārt nonākušas policijas redzeslokā par dažāda rakstura pārkāpumiem. Savukārt 5.decembrī Daugavpils tiesa mirušā bērna mātei piemēroja drošības līdzekli – apcietinājumu.

Saistībā ar notikušo ir uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 117.panta otrā punkta par slepkavību pastiprinošos apstākļos. Šobrīd policija turpina izmeklēšanu.

Tāpat VP uzsver, ka neviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek pierādīta likumā noteiktajā kārtībā.

Saistītie raksti

Jaunākās Ziņas