Cēsīs sievietei izkrāpj 2 200 eiro

Cēsīs sievietei no bankas konta izkrāpti 2 200 eiro, vēsta Valsts policijā.

Policijā saņemta informācija par to, ka 20.februārī Cēsīs, kāda sieviete saņēmusi telefona zvanu no it kā “SEB bankas” darbinieces, kura ar viltu un apvārdojot, izkrāpusi bankas norēķinu kartes datus un pin kodus, kā rezultātā no bankas konta tika noņemti 2 200 eiro.

Valsts policija atkārtoti atgādina, ka ne policijas, ne banku, ne citu iestāžu darbinieki nekad nezvanīs, lai noskaidrotu bankas kontu datus, kā arī neprasīs datoros un mobilajās ierīcēs uzinstalēt dažādas programmatūras, kas paredzētas, lai attālināti pieslēgtos datoram. Saņemot tamlīdzīgus zvanus, ieteicams telefonsarunu pārtraukt.

Policija aicina pārrunāt arī ar saviem tuviniekiem, īpaši gados vecākiem cilvēkiem, cik būtiski sargāt un nevienam neuzticēt banku kontu datus un citu sensitīvu informāciju.

Gadījumā, ja no konta ir izkrāpta nauda vai veikti pārskaitījumi no svešiem kontiem, par to pēc iespējas ātrāk jāpaziņo savai bankai un pēc tam jāvēršas ar iesniegumu tuvākajā Valsts policijas iecirknī vai jāsūta iesniegums elektroniski.

Lasiet arī: “Velve” savu mantu un dokumentu paņemšanu no Stradiņa slimnīcas būvobjekta teritorijas uzskata par likumīgu

Seko mums arī FacebookDraugiem un X!

Saistītie raksti

Jaunākās Ziņas