Indijā pa viesnīcas logu izkritis multimiljonārs, kurš kritizējis Putinu

Krievijas uzņēmējs, multimiljonārs Pāvels Antovs, kas vasarā kritizējis Vladimiru Putinu, ceļojuma laikā Indijā izkritis pa viesnīcas logu un gājis bojā, raksta Euro Weekly News.

66 gadus vecais multimiljonārs Antovs uz Indiju devās nosvinēt dzimšanas dienu, bet gājis bojā, izkrītot pa viesnīcas logu. Lai gan uzņēmējs piederēja pie Putinu atbalstošās partijas Vienotā Krievija, jūnijā viņš kritizēja Krievijas izvērsto karu Ukrainā.

Saskaņā ar Krievijas medija TASS informāciju, Krievijas ģenerālkonsuls Kalkutā Aleksejs Idamkins paziņojis, ka Antovs izkritis pa viesnīcas trešā stāva logu, un negadījums noticis Odišas štatā. «Mēs sekojam izmeklēšanas gaitai un saņemam informāciju no Odišas policijas,» sacīja Idamkins. Tiek ziņots, ka Antovs tika nogādāts slimnīcā, tomēr tur konstatēta nāves iestāšanās.

Antovs viesnīcā atpūtās ar vēl trim cilvēkiem, un viens no viņiem miris jau 22.decembrī – kā tiek ziņots, nāves iemesls bija sirdslēkme.

Indijas policija neizslēdz iespēju, ka Antovs varētu būt bijis depresīvā stāvoklī pēc drauga nāves un vienkārši izdarījis pašnāvību.

Jūnijā Antovs sociālajos tīklos rakstīja par raķešu triecienu Ukrainā: «Meitene ir izvilkta no drupām, un viņas tēvs ir gājis bojā. Māti cenšas izvilkt ar ceļamkrānu – viņa ir iesprostota zem paneļa. Godīgu sakot, šo ir grūti dēvēt citādi kā vien par teroru.» Tiesa, drīz vien Antovs atsauca teikto, un norādīja, ka ziņa esot bijusi tehniska kļūda un pārpratums.

Tiek uzskatīts, ka Antovs bija spiests izdzēst publicētās pārdomas, un pēc tam viņa profilā bija lasāma atvainošanās. Uzņēmējs rakstīja par cieņpilnu atbalstu Putina «speciālajai operācijai», un uzstāja, ka vienmēr ir atbalstījis prezidentu.

Lasiet arī: Irānā nogalināti pulkvedis un ģenerālis, kas bijuši atbildīgi par dronu piegādi Krievijai

Saistītie raksti

Jaunākās Ziņas