Jūrmalas domnieki paaugstina sev algas

Neskatoties uz opozīcijas deputātu iebildumiem, Jūrmalas domes vadība 22.decembrī ārkārtas sēdē ir lēmusi paaugstināt sev algas, teikts Nacionālās apvienības Visu Latvijai!–Tēvzemei un Brīvībai/LNNK izplatītā paziņojumā.

Jaunā domes priekšsēdētāja Rita Sproģe līdzšinējo 3852 eiro vietā, sākot no nākamā gada, saņems 5915 eiro, un tas ir algas palielinājums par 54%. Kā ziņots, tikai pirms divām dienām Rita Sproģe tika ievēlēta Jūrmalas domes priekšsēdētājas amatā. Priekšsēdētāja vietnieks Jānis Lediņš līdzšinējo 3386 eiro vietā saņems 4550 eiro, algai kāpjot par 34%.

Jūrmalas domes priekšsēdētājas jaunais padomnieks Gatis Truksnis turpmāk saņems algā 4732 eiro. 

Iepriekš, būdams pilsētas mērs, viņš saņēma pat zemāku atalgojumu – jau minētos 3852 eiro. Algu kāpums paredzēts arī komiteju priekšsēdētājiem un domes deputātiem.

Par algas paaugstināšanu domes sēdē nobalsoja visi Zaļo un Zemnieku savienības deputāti – Jānis Lediņš, Irēna Kausiniece, Inese Kārkliņa, Ieva Taranda, Romāns Mežeckis, Dace Riņķe, Guntars Anspoks, Rita Sproģe –, tāpat partijas Saskaņa deputāti Larisa Loskutova un Andrejs Morozovs, kā arī Iveta Blaua (Jaunā Vienotība) un Mārtiņš Stulpiņš (Tev, Jūrmalai).

Pret algu paaugstināšanu nobalsoja Nacionālās apvienības deputāti Rolands Parasigs-Parasiņš un Jānis Asars, kā arī Tev, Jūrmalai deputāts Uldis Kronblūms.

Lasiet arī: Truksni Jūrmalas mēra amatā nomaina līdzšinējā vietniece Rita Sproģe

Saistītie raksti

Jaunākās Ziņas