Latvijā augustā bijis augstāks bezdarba līmenis nekā ES vidēji

Latvijā augustā bezdarba līmenis bija 6,5%, un tas bijis augstāks nekā Eiropas Savienībā (ES) vidēji, bet zemāks nekā eirozonā, liecina publiskotie ES statistikas biroja Eurostat dati.

Pēc šiem datiem, augstāks bezdarba līmenis ES dalībvalstu vidū augustā bijis Spānijā (12,4%), Grieķijā (12,2%), Kiprā (8,6%), Itālijā (7,8%), Francijā (7,3%), Zviedrijā (7,2%) un Somijā (7%).

Savukārt zemākais bezdarba līmenis augustā reģistrēts Čehijā (2,4%), Polijā (2,6%), Maltā (2,9%) un Vācijā (3%). Igaunijā bezdarba līmenis bija 5,8%, bet Lietuvā – 5,2%.

ES vidēji bezdarbs, pēc sezonāli izlīdzinātiem datiem, augustā bijis 6% līmenī, bet eirozonas dalībvalstīs vidēji tas bijis 6,6%.

Eurostat dati liecina, ka augustā blokā bez darba bijuši 12,921 miljons cilvēku, no kuriem 10,966 miljoni bezdarbnieku bijuši eirozonas valstīs.

 

!function(e,i,n,s){var t=”InfogramEmbeds”,d=e.getElementsByTagName(“script”)[0];if(window[t]&&window[t].initialized)window[t].process&&window[t].process();else if(!e.getElementById(n)){var o=e.createElement(“script”);o.async=1,o.id=n,o.src=”https://e.infogram.com/js/dist/embed-loader-min.js”,d.parentNode.insertBefore(o,d)}}(document,0,”infogram-async”);

Saistītie raksti

Jaunākās Ziņas