LIDO sāk 35 gadu jubilejas svinības

Uzņēmums aicina visus piedalīties šajās svinībās, kas nedēļas nogalē – no 25. līdz 27.novembrim – notiks LIDO Atpūtas centrā, Krasta ielā 76.

Svētku pasākumi aizsāksies jau ceturtdien, 24.novembrī, kad centra viesi no pulksten 18.00 varēs laimēt balvas Laimes ratā, aplūkot uzņēmuma vēstures fotogrāfiju izstādi. Mazos viesus priecēs LIDO talismani. No pulksten 19.00 līdz 20.00 gaidāma oficiālā pasākuma programma ar Jāņa Stībeļa koncertu, LIDO dibinātāja Gunāra Ķirsona uzrunu, konkursiem un balvām, kā arī svinīgā Ziemassvētku egles atklāšana. Arī šogad uzņēmums sadarbībā ar multimediju mākslinieku Māri Kalvi ir sagatavojis īpašu pārsteigumu.

«Katru gadu egles dizaina radīšana ir īpašs notikums. Tā ir veidota no vairāk kā 1 300 egļu zariem, kas sagādāti mežu kopšanas rezultātā, tādejādi taupot dabas resursus un domājot ilgtspējīgi.

Taču īpaši unikālam baudījumam egle ir papildināta ar vairāk nekā 100 000 diožu un 200 LED līniju.

Tas padara egli par īpaši unikālas formas digitālu ekrānu. Šī gada motīvs projekcijās ir pasaku stāsti bērniem, kurus organiski papildinās jubilejas simbolika,» stāsta Kalve.

Savukārt no 25. līdz 27.novembrim ik dienu pulksten 11.00 pirmie simts LIDO Atpūtas centra apmeklētāji saņems bezmaksas jubilejas kūku. Piektdien, 25.novembrī, no pulksten 17.00 līdz 19.00, savukārt sestdien, 26.novembrī, un svētdien, 27.novembrī, no pulksten 13.00 līdz 15.00 viesi varēs baudīt mūziku un iegūt balvas Laimes ratā, kā arī turpināsies uzņēmuma vēstures mirkļu izstāde.

Īpaša programma iecerēta ģimenēm ar bērniem. Vienlaikus šo pasākumu laikā centrs darbosies ierastajā režīmā un piedāvās viesiem iecienītos ēdienus un dzērienus.

Lasiet arī: Pēc divu gadu pārtraukuma Vecrīgā atvērsies Ziemassvētku tirdziņš

Saistītie raksti

Jaunākās Ziņas