Noskaidrots balsojuma Gada Eiropas cilvēks Latvijā top5

Cīņā par titulu Gada Eiropas cilvēks Latvijā turpinās cīnīties seši TOP5 pretendenti, informē biedrības Eiropas Kustība Latvijā ģenerālsekretāre Liene Valdmane.

Kā BNN iepriekš ziņoja, ka tituls Gada Eiropas cilvēks Latvijā tiek noskaidrots sabiedrības balsojumā un piešķirts cilvēkam, kurš ar saviem darbiem ir devis būtisku ieguldījumu Eiropas kopējo vērtību stiprināšanā Latvijā un Latvijas vārda spodrināšanā Eiropā. Balsojums par 2022.gada Eiropas cilvēks Latvijā šogad notiek jau 25.gadu, un tas sākās 2.decembrī.

Šodien, 9.decembrī, publiskoti tiek publiskoti Top5 kandidāti, un sabiedrība tiek aicināta balsot par viņiem šeit

Top5 kandidāti ir: Eiropas čempiones pludmales volejbolā Anastasija Samoilova un Tīna Graudiņa. Top5 iekļuvis ir Latvijas televīzijas žurnālists Gints Amoliņš. Par titulu Gada Eiropas cilvēks Latvijā cīnās arī Rīgas domes mērs Mārtiņš Staķis, kā arī Europe Direct Dienvidlatgale centra vadītājs Oskars Zuģickis. Tāpat Top5 sarakstā ir tviterkonvoja veidotājs un vadītājs Reinis Pozņaks.

Pagājušajā, 2021.gadā, titulu Gada Eiropas cilvēks Latvijā ieguva Rundāles pils ilgstošais vadītājs, mākslinieks Imants Lancmanis, savukārt šī gada titula laureāts tiks nosaukts gada izskaņā – 28.decembrī.

Saistītie raksti

Jaunākās Ziņas