Pieslēgta apkure visām Rīgas namu pārvaldnieka apsaimniekotajām ēkām

Visās SIA Rīgas namu pārvaldnieks (RNP) apsaimniekotajās ēkās ir pabeigta apkures pieslēgšana, informē RNP.

Kā norāda uzņēmums, tas uzsāka apkures pieslēgšanu šī gada 10.oktobrī. RNP un PS Siltumserviss Rīga darbinieki turpināja dzīvojamo māju apkures sistēmu atgaisošanas un stabilizācijas darbus arī aizvadītās nedēļas nogalē.

Kā norāda RNP, uzņēmuma apsaimniekošanā esošo māju apkures sistēmu atgaisošanas un stabilizācijas darbi aizņem līdz divām nedēļām, tomēr atsevišķās dzīvojamās mājās šis termiņš var būt ilgāks – līdz mēnesim, ja atgaisošana jāveic atkārtoti.

Apkures sistēmu atgaisošana aizņem vairāk laika arī tādās situācijās, ja dzīvokļos ir notikusi nesaskaņota un apkures sistēmai neatbilstoša pārbūve.

Tāpat uzņēmums uzsver, ka apkures pieslēgšana nenozīmē, ka uzreiz visos dzīvokļos ir pilnībā komfortabla temperatūra. Lai to nodrošinātu, jāveic apkures sistēmas stabilizācija, tāpēc šobrīd maksimāli plašs RNP un SSR darbinieku resurss ir iesaistīts apkures sistēmu stabilizēšanas darbu veikšanā, norāda RNP.

Līdz šīs nedēļas nogalei vairumā RNP klientu māju, kurās nodrošināta AS Rīgas Siltuma siltumenerģijas piegāde, apkures sistēmu stabilizēšana un atgaisošana tiks pabeigta.

SIA Rīgas namu pārvaldnieks ir lielākais namu apsaimniekošanas uzņēmums Ziemeļeiropā, un tā pārvaldīšanā ir ap 3 850 dzīvojamo māju un būvju ar kopējo platību 7,7 miljoni kvadrātmetri.

Saistītie raksti

Jaunākās Ziņas