Repše algotu darbu nestrādā un arī nemeklē

Bijušais Latvijas Bankas vadītājs un politiķis Einars Repše algotu darbu nestrādā un dzīvojot no uzkrājumiem, kā arī no tā, ko aizņemas no draugiem un radiem, raksta žurnāls “Kas Jauns”.

Vaicāts, ar ko ikdienā nodarbojas un kā pelna iztiku, Repše žurnālam atbild: “Esmu vadītājs organizācijā “Latvijas nākotnes forums”, taču par šo darbu atalgojumu nesaņemu.

Tagad viņš nodarbojoties ar to, kas pašu aizrauj.

Repše uzmirdzējis kinomākslā. “Nelūgtie viesi” otrajā sezonā nozīmīga loma tikusi Repšem, kurš atveido ietekmīgu uzņēmuma īpašnieku Andri Broku. Repšes atveidotā varoņa  meitas Emīlijas Brokas līķis tiek atrasts kādas kredītkompānijas rīkotā kino tematikas ballītē.
 

“Viņš ir brīnišķīgs, ļoti uzmanīgs un pieklājīgs,” žurnālam “Privātā Dzīve” par Repši teic aktrise Signe Dancīte, kura seriālā spēlē Repšes atveidotā varoņa sievu. “Esmu viņa darba sieva un viņš – mans darba vīrs.” Īstajā dzīvē Einars Repše par Signi Dancīti ir 25 gadus vecāks, turklāt brīvs vīrietis, jo šķīries no sievas Rūtas Raginskas, vēsta izdevums.

“Nelūgtie viesi” ir jau trešā filma, kurā piedalās Einars Repše. “Nu jau mani var saukt par profesionālu aktieri,” palepojas ekspremjers. Aktiera tēlā viņš pirmo reizi uzmirdzēja pagājušā gada pavasarī – režisora Papa Chi komēdijā “Maukurs un Zivs”, kas vēstīja par Dziesmu un Deju svētku dalībniekiem un kurā Repše atveidoja diriģentu. Otrā loma viņam uzticēta animācijas filmā “Dieva suns”, kas pie skatītājiem nonāks šā gada beigās.

Repše neslēpj, ka filmēties kino esot bijis viņa sapnis. “Turpinu būt atvērts nopietniem filmēšanās piedāvājumiem. Tas, no kā atsakos, ir reklāmas. Mani interesē nevis viegla peļņa, bet gan radošais process,” norāda Repše.

Vaicāts, vai apsver domu atgriezties politikā, Repše Privātā Dzīve izdevumam norāda: “Tādu plānu nav. Es godprātīgi piedalījos vēlēšanās pirms  gadiem sešiem vai septiņiem, un šobrīd teikšu tā – ja es savai tēvzemei esmu vajadzīgs, padomu nekad neliegšu. Kā konsultants vienmēr labprāt iesaistos tur, kur tieku uzaicināts, bet pats nevienam neuzbāžos.”

Lasiet arī: Portfeļus krūmos un uz Briseli prom. Kāpēc trīs Latvijas ministri kandidē uz EP vēlēšanām?

Seko mums arī FacebookDraugiem un X!

Saistītie raksti

Jaunākās Ziņas