Saldumu zīmols Laima aicina uz Šokolādes svētkiem

Paaudzēs mīlētais saldumu zīmols Laima, turpinot atzīmēt  2012.gadā ieviesto Starptautisko šokolādes dienu, aicina Rīgas iedzīvotājus un viesus uz Šokolādes svētkiem nākamotrdien, 11. jūlijā.

Kopš 2012. gada Laima ir ieviesusi Starptautiskās šokolādes dienas svinību tradīciju Latvijā, ik gadu dāvinot aizraujošus un saldus svētkus Rīgas iedzīvotājiem un viesiem.

1995. gadā Starptautisko šokolādes dienu pirmoreiz atzīmēja šokolādes mīļi Francijā, bet šodien šie saldie svētki ir iecienīti teju visā pasaulē

. Papildus tam ASV šokolādes dienu svin ievērojami biežāk  – trīs reizes gadā: 11. jūlijā Starptautisko šokolādes dienu, bet 7. jūlijā un 28. oktobrī – Nacionālās šokolādes dienas.

Pasākuma laikā varēs baudīt dažādus šokolādes gardumus un dzērienus kafejnīcā Lapsas māja, savukārt brīvdabas picērija Vīnkalni piedāvās gan sāļās, gan šokolādes picas.

Šokolādes svētki notiks bijušās Laimas šokolādes fabrikas pagalmā no pulksten 18.00 līdz 23.00. Apmeklētājiem tiks piedāvāta daudzveidīga svētku programma, kas būs interesanta gan lieliem, gan maziem. 

 Ikvienam apmeklētājam būs iespēja piedzīvot dažādas aktivitātes, tajā skaitā apskatīt Laimas Dziesmu svētku instalācijas, pielaikot sev īpašu Tautisko tērpu, kas veidots iecienīto konfekšu Serenāde, Lukss, Vāverīte, Rudzupuķe, Sarkanā magone vai Lācītis Ķepainītis stilistikā,  iegūt īslaicīgos tetovējumus, kā arī iesaistīties vēl citās aktivitātēs.

Mazākos svētku viesus priecēs dažādas zīmēšanas darbnīcas sadarbībā ar Tehniskās jaunrades namu Annas 2, kā arī galda spēles sadarbībā ar BrainGames.

No pulksten 20.00 Šokolāde svētkos uz skatuves kāps un visus atraisīs smiekliem improvizācijas teātris DIVAS. Savukārt vakara turpinājumā ikvienu priecēs  Katrīnas Gupalo un grupas “Producenti” muzikālais sveiciens.

Ierodoties uz  Šokolādes svētkiem sarkanā apģērbā, dāvanā salds našķis no zīmola Laima.

Šokolādes svētkos būs pieejama 30% atlaide atlaide šokolādes tāfelītēm, kārbām un batoniņiem visos  Laimas saldumu veikalos, savukārt saldumu veikals Miera ielā būs atvērts līdz pat pulksten  22.00.

Lasiet arī: VIDEO| Dziesmu un Deju svētku vizuālā tēla veidošanā tikuši iesaistīti ap 200 svētku dalībnieku

 

Saistītie raksti

Jaunākās Ziņas