Saskaņots «ambiciozais» Satekles Biznesa centra būvprojekts

Nekustamo īpašumu attīstītājs Linstow Baltic piektdien, 6.decembrī ziņo, ka ir (otrdien, 3.janvārī) saņēmis Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta saskaņojumu savam Satekles Biznesa centra būvprojektam, ko lepni un pat visai pamatoti dēvē par «ambiciozu».

Topošais biroju komplekss ar 12 000 kvadrātmetru kopējo platību atradīsies Rīgas Centrālās stacijas un Origo One biznesa centra apkaimes kvartālā starp Elizabetes, Ernesta Birznieka-Upīša, Dzirnavu un Satekles ielām. Agrāk šī vieta bija pazīstama kā pilsētas centru nebūt ne daiļojošais Mildas tirdziņš

Būvprojekts ietvers piecas savstarpēji saistītas ēkas, tostarp integrējot sevī arī divas pilsētas kultūrvēsturiskā mantojuma ēkas. Tā autori ir Personu apvienība SN&L (SARMA & NORDE Arhitekti un Lauder Architects). Kompleksa galvenajai ēkai būs septiņi stāvi. Jau šobrīd ir zināms, ka

par tās enkurnomnieku kļūs SEB banka,

pārceļot uz Satekles Biznesa centru savu galveno biroju. Tas patlaban atrodas ārpus galvaspilsētas robežām – Ķekavas novada Valdlaučos, Meistaru ielā.

Linstow Baltic valdes priekšsēdētājs Frode Gronvolds izplatītajā paziņojumā «augsti novērtē Rīgas domes Pilsētas attīstības departamentu par zaļā koridora principa ieviešanu praksē, kas ir ievērojams atbalsts nekustamo īpašumu projektu attīstītājiem.»

Lasiet arī: ES piešķir 26 miljonus eiro gaisa satiksmes vadības jaunā torņa celtniecībai

Saistītie raksti

Jaunākās Ziņas