Šovasar vairākās Latvijas pilsētās notiks mazuļu rāpošanas čempionāti

Četrās Latvijas pilsētās šovasar norisināsies Lidl Lupilu mazuļu čempionāts, informē Lidl Latvija komunikācijas departamets. 

Čempionāta pirmo posmu atklās Jelgavas pilsētas svētkos, 27.maijā. 

Čempionātos tiek aicināti piedalīties un gandrīz 4 metrus garajā trasē savu rāpošanas ātrumu demonstrēt apņēmīgākie mazuļi vecumā no 6 līdz 12 mēnešiem.

Katrs drosmīgais rāpotājs neatkarīgi no sasniegtā rezultāta saņems gardas un veselīgas veicināšanas balviņas, savukārt 3 ašākie mazuļi un viņu vecāki saņems īpašas balvas no čempionāta rīkotāja Lidl Latvija.

Rāpošanas distance noteikti būs pa spēkam arī tiem brašajiem mazuļiem, kas savas rāpošanas prasmes vēl tikai spodrina, taču jau ir sacensības gara pilni.

“Ar šo Lidl Lupilu mazuļu rāpošanas čempionātu mēs priecājamies veicināt un atbalstīt sportiskas brīvā laika pavadīšanas iespējas ģimenēm un, protams, īpaši veicināt pašu jaunāko Latvijas sportistu rāpošanas talantus un nesalaužamo apņēmību sasniegt finišu,” saka Lidl Latvija pārstāve Zane Neļķe.

Pasākuma rīkotāju norāda, ka pārejiem smaidus izraisošie čempionāti norites Valmieras (22.jūlijā), Ventspils (4.augustā) un Jēkabpils (12.augustā) pilsētas svētku ietvaros. 

Jelgavā čempionāts notiks Pasta salā, Valmierā jaunatnes centra Vinda teritorijā un Jēkabpilī Kena parkā. Informācija par Lidl Lupilu čempionātu norises vietu un laiku būs atrodama šo pilsētu svētku programmās. Reģistrācija mazuļu rāpošanas čempionātam katrā pilsētā notiks īpaši dekorētā un labi pamanāmā teltī.

Lasiet arī: ES ar prasību ražot izturīgākus apģērbus plāno ierobežot ātro modi

Saistītie raksti

Jaunākās Ziņas