Tiesa nosaka pagaidu aizsardzības līdzekļa noteikšanu Siguldas novada pašvaldības preču zīmei «S!»

Piektdien, 14.oktobrī, tiesa paziņoja lēmumu par Siguldas novada pašvaldības lūgumu par pagaidu aizsardzības līdzekļu piemērošanu preču zīmei S!, kura ikdienā tiek izmantota gan atsevišķi, gan sauklī S!gulda aizrauj, norāda pašvaldība.

No tā izriet, ka tiesa līdz galīgajam nolēmumam aizliedz politiskai partijai Stabilitātei! izmantot saimnieciskajā apritē šo preču zīmi, tai skaitā reklāmas, reprezentācijas materiālos, tīmekļa vietnē, bez Siguldas novada pašvaldības atļaujas.

Kā norāda pašvaldībā, politiskā partija Stabilitātei! savas vizuālās identitātes atspoguļošanai izvēlējusies izmantot S!, kas ir Siguldas novada reģistrēta preču zīme un simbolika, piebilstot, ka pašvaldības Patentu valdē reģistrēto preču zīmi pašvaldība lieto jau vairāk nekā 12 gadus.

Siguldas novada pašvaldība iestājas par tiesībām būt vienīgajam šīs preču zīmes lietotājam Latvijā, lai neradītu maldinošas asociācijas ar pašvaldības vērtībām.

Kopš 14.Saeimas priekšvēlēšanu kampaņas sākuma, kurā partija Stabilitātei! izmantoja S! simboliku, Siguldas novada pašvaldība norāda, ka tā ir vērsusies vairākās instancēs – Korupcijas novērošanas un apkarošanas birojā (KNAB), Valsts policijā, Konkurences padomē, Patentu valdē, kā arī tiesā.

Kā BNN iepriekš ziņoja, partija Stabilitātei! tika ievēlēta 14.Saeimā iegūstot 6,80% vēlētāju atbalstu, kā rezultātā partiju jaunajā sasaukumā pārstāvēs 11 deputāti.

Saistītie raksti

Jaunākās Ziņas