Ukrainas atbalstam aicina ziedot dažāda veida adījumus

Akcijas Adījumi Ukrainas atbalstam iniciatori sadarbībā ar Latvijas Pastu joprojām aicina Latvijas rokdarbnieces turpināt ziedot savus adījumus Ukrainas karavīriem, mierīgajiem iedzīvotājiem un kara bēgļiem – patlaban nepieciešami visa veida un izmēru adījumi.

Šo sūtījumu bezmaksas pieņemšana visās Latvijas Pasta nodaļās turpināsies līdz šī gada beigām. Savukārt biedrība Tavi draugi daļu īpaši krāšņu un tematiskās krāsās adītu zeķu un citu adījumu pārdod Rīgas Ziemassvētku tirdziņā Doma laukumā, lai šādi nopelnīto naudu ziedotu elektrības ģeneratoru iegādei Ukrainai.

Pašlaik, kad sākusies ziema, akcijas organizatori – biedrības Mēs Iecavai un Tavi draugi sadarbībā ar Latvijas Pastu – aicina turpināt ziedot visas veida adījumus – zeķes, cepures, šalles, cimdus, džemperus, jakas – dažādos izmēros.

Līdz šim akcijas laikā visās pasta nodaļās ziedoti jau aptuveni 3 500 kilogramu dažādu adījumu, kas nosūtīti uz Ukrainu vai nogādāti kara bēgļiem.

«Karavīriem domātās zeķes jāada no tīras vilnas, pievienojot mohēru, savukārt sintētiska dzija nederēs, jo lielā karstumā tā pielīp miesai. Karavīriem nepieciešami arī īpaši cimdi – ar brīvu īkšķa daļu, puscimdi ar aizdari, dubultie dūraiņi,» uzsver viena no akcijas iniciatorēm biedrības Mēs Iecavai pārstāve Lauma Neimane, tāpat viņa piebilst, ka nevajadzētu neziedot novalkātus adījumus.

Tāpat kā līdz šim, adījumus bez maksas pieņem visās Latvijas Pasta nodaļās. Akcijā ziedotos adījumus Latvijas Pasts nogādā biedrībai Tavi draugi Rīgā, Ventspils ielā 50, no kurienes tos tālāk transportē uz Ukrainu. Uz paciņas ar adījumu lūgums norādīt šādu informāciju – «Akcija Adījumi, EKSPRESPASTS, Ziemeļu iela 10, Mārupes novads».

Akcijas organizatori izsaka ne tikai pateicību visiem rokdarbniekiem, bet arī aicina pievērst uzmanību vēl vienai biedrības Tavi draugi iniciatīvai – zeķes un citus adījumus tematiskā krāsā vai rakstos, kādos daudzām akcijas dalībniecēm patīk tos darināt, pārdod Ziemassvētku tirdziņā un nopelnīto naudu ziedo elektrības ģeneratoru iegādei.

Lasiet arī: Medvedevs: Ja NATO piegādās Ukrainai ieročus, tā var kļūt par mērķi

Saistītie raksti

Jaunākās Ziņas