VIDEO | Iznīcinātājs–bumbvedējs Su–34 ietriecies daudzdzīvokļu ēkā Krievijā

Pēc tam, kad Krievijas iznīcinātājs–bumbvedējs Su-34  nogāzās un ietriecās daudzdzīvokļu māju rajonā Krievijas dienvidu pilsētā Jeiskā, ir gājuši bojā vismaz 13 cilvēki, atsaucoties uz Krievijas amatpersonām ziņo medijs BBC.

Abi lidmašīnas Su–34 piloti mācību lidojumā katapultējās no tās, pirms tā ietriecās daudzdzīvokļu ēkā un izraisīja milzīgu ugunsgrēku.

Krievijas ostas pilsēta Jeiska atrodas otrpus Azova jūrai salīdzinoši netālu no Ukrainas austrumos esošās kara zonas un izpostītās Mariupoles pilsētas.

Kā ziņo Krievijas amatpersonas, bojā gājuši vismaz 13 cilvēki, un starp upuriem bija trīs bērni. Savukārt no deviņstāvu ēkas korpusa liesmām izglābti 68 cilvēki, informē BBC.

«Saskaņā ar to pilotu ziņojumu, kuri katapultējās no lidmašīnas, iznīcinātāja–bumbvedēja avārijas iemesls bija ugunsgrēks vienā no dzinējiem pacelšanās laikā,» paziņoja Krievijas Aizsardzības ministrija, piebilstot, ka vietā, kur nogāzās Su–34, milzu liesmas radīja lidmašīnas degvielas krājumi, kas aizdegās. 

Sociālajos tīklos ir parādījušies kadri, kuros redzams, gan brīdis, kurā iznīcinātājs–bumbvedējs Su–34 ietriecas daudzdzīvokļu ēkā, gan spēcīgais uzliesmojums un melnie dūmu mākoņi.

 

Tāpat ir parādījušies kadri, kuros redzams, kā vietējie iedzīvotāji cenšas palīdzēt vienam no pilotiem, kurš redzams guļam uz zemes ar izpletni aiz muguras.

 

Saistītie raksti

Jaunākās Ziņas