Viļņā un Tallinā degvielas cenas nemainās, Rīgā – samazinās

Pagājušajā darba nedēļā Viļņā un Tallinā degvielas cenas saglabājās stabilas, tikmēr Rīgā – samazinājās, liecina aģentūras LETA apkopotie dati.

Darba nedēļas nogalē dārgākais benzīns bija nopērkams Tallinā, sekoja Rīga, bet lētākā benzīna cena bija Viļņā. Savukārt augstākā cena dīzeļdegvielai bija Tallinā, bet zemākā tā bija Viļņā.

Rīgā Circle K degvielas uzpildes stacijā Krasta ielā 95.markas benzīna cena samazinājās par 1,2% – līdz 1,624 eiro par litru, bet dīzeļdegvielas cena kritās par 0,6% – līdz 1,714 eiro par litru.

Viļņā Circle K degvielas uzpildes stacijā Savanorju prospektā 95.markas benzīna cena saglabājās stabila un maksāja 1,519 eiro par litru, arī dīzeļdegvielas cena nemainījās un maksāja 1,649 eiro par litru.

Lasiet arī: Šogad degvielas cenām jāstabilizējas, prognozē Neste

Tallinā Circle K uzpildes stacijās 95.markas benzīna cena un dīzeļdegvielas cena nedēļas laikā nemainījās un maksāja attiecīgi 1,719 eiro un 1,749 eiro par litru.

Autogāzes cena Rīgā saglabājās stabila un maksāja 0,835 eiro par litru. Viļņā autogāzes cena kritās par 2,7% – līdz 0,722 eiro par litru, bet Tallinā cena par litru autogāzes nemainījās un maksāja 0,78 eiro par litru.

Saistītie raksti

Jaunākās Ziņas