Brīvdienās, atmosfēras spiedienam paaugstinoties, laiks kļūs sausāks, vien svētdien diena daudzviet valsts teritorija gaidāms snigšana, vietām arī līs, vēsta Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrā.
Sestdiena būs saulaina un sausa, bet naktī uz svētdienu mākoņu zona atkal pakāpeniski aizklās debesis, un tā līdzi sev atnesīs arī nokrišņus, galvenokārt tas būs sniegs un slapjš sniegs. Pūtīs lēns līdz mērens dienvidrietumu, rietumu vējš, kas svētdien iegriezīsies no ziemeļrietumiem, ziemeļiem un pastiprināsies, piekrastē kļūstot brāzmainam.
Nakts stundās gaisa temperatūra turpinās pazemināties. Naktī uz svētdienu sals gaidāms gandrīz visā valstī, savukārt dienu laikā nebūs siltāks par +1…+6 grādiem.
Pirmdien un otrdien saule jau mīsies ar mākoņiem un nokrišņu daudzums samazināsies. Naktī pūtīs mērens līdz mēreni stiprs ziemeļrietumu, rietumu vējš, kas piekrastē būs brāzmains, bet jau dienā vējš iegriezīsies no ziemeļrietumiem, rietumiem un kļūs lēnāks. Nedēļas vidū gaisa temperatūrai diennakts gaišajās stundās būs tendence paaugstināties, termometra stabiņš vietām atkal pārsniegs +10 grādu atzīmi. Nedēļas otrajā pusē, laikapstākļus turpinot ietekmēt anticiklonam, nokrišņu kopumā būs maz un laiks būs pavasarīgs.