Brīvdienās gaisa temperatūra pieturēsies +23…+28 grādu robežās

Aizgājušajās dienās laiks bija vasarīgi silts, valsts teritorijas lielākajā daļā spīdēja saule un dienas pagāja bez nokrišņiem, taču vietām izveidojās negaisa mākoņi, kas atnesa lietusgāzes un krasas vēja brāzmas, lokāli pat krusu. Arī turpmākajās dienās gaidāmi līdzīgi laika apstākļi – sauli palaikam aizklās mākoņi, lietus un pērkona dārdoņa galvenokārt tiks novērota valsts rietumos, informē  Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.

Gaiss kļūs vasarīgi karsts, daudzviet gaisa temperatūra dienās pieturēsies +23…+28 grādu robežās, vien Kurzemē, līča piekrastē, būs par kādu grādu zemāk. Naktīs gaiss būs silts, termometra stabiņš nenoslīdēs zemāk par +12…+18 grādu atzīmi. 

Nedēļas izskaņā mākoņu daudzums būs mainīgs, bet valsts rietumos mākoņi debesis aizklās vairāk, kur arī galvenokārt līs lietus, dažviet gaidāmas arī pērkona lietusgāzes, un iespējama krusa.

Dominēs austrumu puses vējš, kas negaisa laikā kļūs brāzmains, piektdien, 24. maijā, sasniedzot 15-17 m/s!

Minimālā gaisa temperatūra naktī +12…+17 grādi, savukārt dienā gaiss iesils līdz +24…+28 grādiem, līča rietumu piekrastē gaidāmas zemākas gaisa temperatūras. Jāņem vērā, ka turpmākajās dienās UV indekss dienas vidū sasniegs vidēju līmeni – aicinām būt piesardzīgiem, kā arī ilgstoši neuzturēties tiešos saules staros! 

Jaunnedēļ būtiskas izmaiņas nav gaidāmas – turpināsies vasarīgi karsti laika apstākļi. Brīžiem sauli aizsegs mākoņi, vietām atnesot lietu un pērkona negaisu. Kā arī gaisa temperatūra saglabāsies līdzīga, daudzviet valsts teritorijā termometra stabiņš pārsniegs +25 grādu atzīmi. 

Lasiet arī: Vai Dons bija pēdējais? Saeimā iesniegs aicinājumu pārtraukt Latvijas dalību Eirovīzijā

Seko mums arī FacebookDraugiem un X!

Saistītie raksti

Jaunākās Ziņas