Budžeta komisija atbalsta prēmiju izmaksu VID darbiniekiem

Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisija trešdien, 22.maijā atbalstīja prēmiju izmaksāšanu Valsts ieņēmumu dienesta (VID) darbiniekiem 22 784 eiro apmērā.

Finanšu ministrija (FM) norāda, ka prēmijas paredzētas VID amatpersonām, kuru tiešas darbības rezultātā atklāti un novērsti liela apjoma noziedzīgi nodarījumi valsts ieņēmumu un nodokļu administrēšanas jomā, novērsta būtiska noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācija un tā rezultātā ir palielinājušies valsts budžeta ieņēmumi.

Savukārt detalizēta informācija par konkrētiem darbiniekiem un to atklātajiem noziegumiem ir ierobežotas pieejamības informācija.

Lai nodrošinātu prēmiju izmaksu VID amatpersonām, kuru tiešas darbības rezultātā atklāti un novērsti liela apjoma noziedzīgi nodarījumi valsts ieņēmumu un nodokļu administrēšanas jomā, novērsta būtiska noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācija un tā rezultātā ir palielinājušies valsts budžeta ieņēmumi, nepieciešams apropriācijas palielinājums valsts budžeta programmā “Valsts ieņēmumu un muitas politikas nodrošināšana” par 22 784 eiro.

Paredzēts izmaksāt prēmijas trīs darbiniekiem trīs mēnešalgu apmērā (2 155 eiro, 1 995 eiro un 1 995 eiro), kas kopumā veido 18 435 eiro, savukārt 4 349 eiro paredzēti darba devēja valsts sociālās apdrošināšanas obligātajām iemaksām.

Lasiet arī: Pēc publiskā sludinājuma vismaz 150 kandidāti vēlas kļūt par KNAB slepenajiem darbiniekiem

Seko mums arī FacebookDraugiem un X!

 
Saistītie raksti

Jaunākās Ziņas