Ceturtdiena būs saulaina un bez nokrišņiem

Ceturtdiena, 2.maijs, aizritēs ar saulainu un sausu laiku, mākoņu debesīs būs pavisam maz. Pūtīs lēns vējš, un termometra stabiņš pakāpsies līdz +18…+23 grādu atzīmei, vienīgi Kurzemē, līča piekrastē gaisa temperatūra būs vien +10…+15 grādu robežās, vēsta Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrā.

Arī nedēļas izskaņā virs valsts teritorijas saglabāsies augstāks atmosfēras spiediens, tādēļ laika apstākļi kopumā būs mierīgi un labvēlīgi. Pirmajās maija dienās laiks lielākoties būs sauss, daudzviet spīdēs saule, tikai svētdien vietām rietumos gaidāms lietus.

Anticiklonu ietekmē vējš pārsvarā saglabāsies lēns. Gaiss naktī lielākajā valsts daļā atdzisīs līdz +4…+9 grādiem, bet dienās termometra stabiņš daudzviet pakāpsies līdz +17…+22 grādiem.

Sinoptiķi norāda, ka arī nākamās nedēļas sākumā laikapstākļi kopumā būs līdzīgi kā turpmākajās dienās, lai gan diennakts tumšajās stundās, vietām gaisa temperatūrai pietuvojoties 0 grādu atzīmei, zāles virskārtā gaidāma salna, kā arī dienu laikā būs par kādu grādu zemāka temperatūra. Nedēļas vidū un beigās Latviju, iespējams, šķērsos kāds lietus mākonis.

Lasiet arī: Latvijā stājas spēkā Stambulas konvencija

Seko mums arī FacebookDraugiem un X!

Saistītie raksti

Jaunākās Ziņas