E-komercijas uzplaukums palīdz atsvērt inflācijas ietekmi, secina Latvijas tirdzniecības gigants Joom

Globālajai mobilās tirdzniecības platformai “Joom” turpinot strauju izaugsmi visos galvenajos pārdošanas segmentos, tā paplašināšanās Eiropā papildina Rīgā dzimušā uzņēmuma panākumus un palīdz atsvērt joprojām aktuālo pamatinflācijas ietekmi, paziņojusi uzņēmumu grupas vadība.

“Joom” dinamiski attīstās Eiropā – trīs pirmās pozīcijas pārdošanas apjoma ziņā ieņem Latvija, Polija un Moldova. Pārdotākās produktu kategorijas ir sieviešu apģērbi un aksesuāri, elektronika, sadzīves un virtuves tehnika un ierīces.

Uzlabota lietotāju pieredze un plašs produktu klāsts

“Tā kā pamatinflācija joprojām sagādā bažas lielākajā daļā pasaules valstu ekonomiku, pārrobežu e-komercija joprojām ir labākais veids, kā pārvaldīt savu budžetu un ietaupīt naudu. Tradicionālajā novembra izpārdošanā “Joom” piedāvāja visus pārdotākos produktus no labākajiem veikaliem visā pasaulē un izmantoja dažādus reklāmas mehānismus, kas ļauj klientiem iepirkties ar papildu priekšrocībām, piemēram, iegādāties iepriekšējo kolekciju produktus ar 40% atlaidi,” skaidroja “Joom Marketplace” pārstāvis Lavrentijs Klimovs.

“Mēs nepārtraukti uzlabojam gan lietotāju, gan tirgotāju pieredzi mūsu platformā, lai nodrošinātu klientiem pēc iespējas plašāku produktu un alternatīvu klāstu, drošu iepirkšanās procesu un uzticamu atbalstu.”

Šogad pārdevēju skaits, kas piedalās pārdošanā, palielinājies par 50% salīdzinājumā ar 30% pieaugumu pirms gada. Trīs populārākās kategorijas pēc pārdošanas apjoma bija sieviešu apģērbi un aksesuāri, elektronika, mājokļi un virtuve. To pieaugums salīdzinājumā ar 2022. gada novembri sasniedza attiecīgi 13%, 4,5% un 3,3%.

Strauji attīstās pārdevēju tīkls

“Joom” panākumus lielā mērā veicina aktīva pārdevēju piesaiste un tīkla attīstība. Vidēji novembra izpārdošanā iesaistīto tirgotāju pārdošanas apjomi pieaug par 50-60%, salīdzinot ar parastu tirdzniecības periodu platformā.

Šīs sezonas spilgtākie piemēri, kas liecina par izcilu sniegumu, ir pārdevēji no Korejas un Indijas, kuru pārdošanas apjomi novembra izpārdošanas laikā pieauga attiecīgi piecas un 2,5 reizes salīdzinājumā ar 2022. gada novembri. “Joom” nesen atvērusi jaunu loģistikas kanālu no Dienvidkorejas uz Eiropu, kas samazināja loģistikas izdevumus par 50%, tādējādi līdz minimumam samazinot produktu izmaksas. K-pop produkti, tostarp populāru grupu albumi un atribūtika, kļuva par vispieprasītākajiem pirkumiem no Korejas. Indijas tirgotāju izrāviens ir saistīts ar pastāvīgu produktu un pievienojot unikālas vietējās preces, kuras nav atrodamas citās pārrobežu platformās.

Melnās Piektdienas rekordi

“Joom” arī noslēdza novembra pārdošanas mēnesi Melnajā Piektdienā, uzstādot jaunus rekordus. Šogad izpārdošana pirmo reizi ilga gandrīz mēnesi (no 1. novembra līdz 27. novembrim) ar diviem lielākajiem periodiem ap Vecpuišu dienu, 11. novembri, un Melno piektdienu 23. novembrī. Šis pagarinājums ļāva radīt vēl izdevīgākus piedāvājumus, tādējādi veicinot strauju tirgus izaugsmi Eiropā. Valstis, kurās pārdošanas apjomi pieauga visvairāk salīdzinājumā ar 2022. gada novembri, bija Latvija (138 %), Polija (86 %) un Moldova (65 %).

Pamatojoties uz klientu vēlmēm, platforma pārdošanai atlasīja aptuveni 507 tūkstošus produktu, kas veido 15% no platformas sortimenta, visās galvenajās kategorijās no populārākajiem pārdevējiem no 24 valstīm.

Par Joom:
“Joom Marketplace” ir globāla e-komercijas platforma, kas palīdz patērētājiem izdevīgu un izklaidējošu iepirkšanos un nodrošina piekļuvi augstas kvalitātes precēm no visas pasaules. “Joom Marketplace” ir viens no galvenajiem “Joom”, starptautiskas e-komercijas grupas, kas nodarbojas ar e-komerciju un elektronisko tirdzniecību, uzņēmumiem. Grupa dibināta 2016. gadā Rīgā, Latvijā.

Lai uzzinātu vairāk par platformu un reģistrētos, apmeklējiet vietni “merchant.joom.com”.
“Joom” sastāvā ietilpst arī šādi uzņēmumi: “Onfy”, farmācijas tirgus uzņēmums Vācijā; “Joompay”, fintech pakalpojums ikdienas finanšu darījumiem Eiropā; “Joom Logistics”, uzņēmums, kas sniedz loģistikas, tehnoloģiju un infrastruktūras pakalpojumus pārrobežu pakalpojumiem e-komercijai; “JoomPro”, platforma pārrobežu vairumtirdzniecībai.
Vairāk informācijas: pr@joom.com

Reklāmas raksts.

Saistītie raksti

Jaunākās Ziņas