Foto| Dziesmu un deju svētku koncertu tiešraides varēs vērot astoņās Rīgas apkaimēs

Nedēļas nogalē no 7. līdz 9. jūlijam Rīgas apkaimēs varēs vērot XXVII Vispārējo latviešu dziesmu un XVII Deju svētku noslēguma koncertu tiešraides, informē Rīgas pašvaldība. 

Galvaspilsētas iedzīvotājus un viesus priecēs arī Dziesmu un deju svētku restorāns Esplanādē, kurā ikviens svētku noskaņā varēs baudīt virtuozo šefpavāru radītas maltītes.

Domājot par svētku pieejamību rīdziniekiem un pilsētas viesiem, kuriem nebūs iespēja vērot svētku koncertus klātienē, astoņās galvaspilsētas apkaimēs, Rīgas pašvaldība organizēs deju lieluzveduma Mūžīgais dzinējs un noslēguma koncerta Kopā augšup publisku skatīšanos.

Foto: XXVII Vispārējie latviešu Dziesmu un XVII Deju svētku publicitātes foto

Publiskā skatīšanās būs pieejama Strazdumuižas parkā, Nordeķu parkā, Latgales parkā, Arkādijas parkā, Kultūras un atpūtas centra Imanta teritorijā, Pļavnieku birzī, Čiekurkalna bibliotēkas teritorijā un Bolderājas Mūzikas un mākslas skolas dārzā.

Pasākumu programmā paredzēta arī kultūras programma ar folkloras kopu dalību, kopīga dziesmu dziedāšana un danči, kā arī kopīga oriģinālseriāla Kolektīvs skatīšanās.

Savukārt Doma laukumā visu svētku laiku atrodas LED kubs, uz kura tiek demonstrētas svētku tiešraides jau no Dziesmu un deju svētku sākuma.   

Foto: XXVII Vispārējie latviešu Dziesmu un XVII Deju svētku publicitātes foto

Tāpat  Esplanādē pie Mākslas muzeja no 7. līdz 9. jūlijam svētku dalībniekus un viesus priecēs restorāns un iespēja baudīt deju lieluzvedumu un noslēguma koncertu tiešraides uz lielā ekrāna.

Dziesmu un deju svētku restorāns Esplanādē būs lieliska vieta, kur baudīt svētku atmosfēru – apmeklētājus ar gastronomijas pārsteigumiem lutinās restorānu šefpavāri, atklājot labāko no Latvijas garšām.

Savukārt uz lielā ekrāna varēs vērot skaistākos svētku mirkļus. Par maltītēm gādās restorāni un bāri – Barents, Whitehouse, Chef’s Corner, Ferma, Osta, Garage, Entresol, Equus, Kest, B Bārs Restorāns, Gimlet. Tā būs iespēja kā vietējiem iedzīvotājiem, tā pilsētas viesiem demonstrēt Rīgas restorānu augsto kvalitāti, daudzveidību un radošumu, reizē iekļaujot izklaides un izglītojošas aktivitātes.

Foto: XXVII Vispārējie latviešu Dziesmu un XVII Deju svētku publicitātes foto

Dziesmu un deju svētku restorāns darbosies no 7. jūlija pulksten 14.00, savukārt, atklāšanas pasākums ar jautru koncertprogrammu Diskopauls  Esplanādē izskanēs tās pašas dienas vakarā pulksten.19.00.

Diskopauls apvieno populārākās maestro Raimonda Paula melodijas, kas popularitātes virsotni sasniedza astoņdesmitajos gados, un Latvijā atpazīstamu mūziķu izpildījumā rada košu ballīti disko noskaņās.

Dziesmu un deju svētku restorāns Esplanādes parkā pie Latvijas Nacionālā mākslas muzeja darbosies 7. jūlijā no pulksten14.00 līdz 00.30, 8. jūlijā no pulksten 12.00 līdz 00.30 un 9. jūlijā no pulksten12.00 līdz 00.00.

Rīgas vasaras mājaslapā vasara.riga.lv pieejama speciāli veidota Dziesmu un deju svētku karte, kurā atzīmēti Dziesmu un deju svētku tiešraižu skatīšanās punkti un to programmas apkaimēs.

Lasiet arī: Rīga gatava uzņemt vairāk nekā 40 000 Dziesmu un deju svētku dalībniekus un pilsētas viesus

Saistītie raksti

Jaunākās Ziņas