Gripas epidēmijas dēļ Stradiņu slimnīcā ierobežo pacientu apmeklējumus

Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca saistībā ar gripas epidēmijas sākumu slimnīcā ieviesusi ierobežojumus pacientu apmeklējumos – tie iespējami tikai iepriekš saskaņojot ar nodaļas personālu – ārstējošo ārstu, virsmāsu vai dežūrspeciālistu, informē slimnīca.

Tāpat apmeklējumi Stradiņa slimnīcā turpmāk ir atļauti tikai ievērojot šādus nosacījumus – apmeklētājiem jāvalkā vienreizējās lietošanas ķirurģiskā sejas aizsargmaska vai FFP2/FFP3 respirators bez vārsta, tāpat apmeklētājiem, ieejot slimnīcā, palātā vai pacientu telpā, ir jāizmanto roku dezinfekcijas līdzeklis, kā arī apmeklētājiem jābūt bez jebkādiem elpceļu infekcijas simptomiem.

Kā norāda slimnīca, pacientu piederīgo apmeklējumi ir atļauti laikā no pulksten 14.00 līdz līdz 17.00, iepriekš pa nodaļas tālruni saskaņojot ar nodaļas personālu – darba laikā ar nodaļas virsārstu, ārstējošo ārstu vai virsmāsu, ārpus darba laika – ar dežūrspeciālistu.

Vienlaikus, pasliktinoties epidemioloģiskajai situācijai kādā no slimnīcas stacionārajām nodaļām, apmeklētāju plūsma var tikt slēgta. Gadījumos, kad nepieciešama pacienta piederīgo klātbūtne, piemēram, pacients ir smagā stāvoklī un tuvinieki vēlas atvadīties, var tikt noteikti apmeklēšanas ierobežojumu izņēmumi, iepriekš saskaņojot ar pacienta ārstējošo ārstu vai dežūrārstu.

Tāpat slimnīca norāda, ka pastāv iespēja pacientiem nodot nepieciešamās lietas un preces slēgtā iepakojumā. Sūtījumu nodošana iespējama A korpusa informācijas punktā – darba dienās no pulksten 7.00 līdz 20.00, sestdienās no pulksten 8.00 līdz 18.00, kā arī svētdienās no pulksten 9.00 līdz 14.00. Sūtījumus ir iespējams arī nodot 25.korpusa, 32.korpusa un 15.korpusa informācijas punktā darba dienās.

Lasiet arī: Latvijā sākusies gripas epidēmija

Saistītie raksti

Jaunākās Ziņas