Iereibis vīrietis Dobeles novadā sadur veikala pārdevēju; nozog alkohola pudeli

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests (NMPD) 30.augustā saņēma informāciju, ka Dobeles novadā savā dzīvesvietā atrodas sieviete ar durtu brūci kaklā, tādējādi informēja Valsts policiju (VP). Pēc ierašanās norādītajā adresē, likumsargi noskaidroja, ka uzbrukums sievietei ir noticis veikalā, kur viņa strādā par pārdevēju, informē VP.

Aptuveni pusstundu pēc notikušā aizdomās par izdarīto noziedzīgo nodarījumu VP Zemgales reģiona pārvaldes Dobeles iecirkņa amatpersonas aizturēja vīrieti, un 1.septembrī tiesa viņam piemēroja drošības līdzekli – apcietinājumu.

Izmeklēšanas laikā noskaidrots, ka 30.augustā, aptuveni ap pulksten 19.00 Dobeles novada Auru pagastā veikalā iegāja 1982.gadā dzimis vīrietis, kurš, aplūkojot tirdzniecības vietā plauktos izvietotās preces, sagaidīja, kamēr no veikala iziet citi pircēji un devās kases virzienā.

Pārdevēja vīrieti uzrunāja un tad pamanīja viņam rokās nazi, ar ko viņš iedūra sievietei kaklā.

Pārdevējai izdevās izbēgt no veikala un aizskriet līdz netālu esošajai dzīvesvietai, kur sievietes tuvinieki nekavējoties zvanīja NMPD dispečercentram, kura darbinieki par notikušo informēja arī VP. Savukārt vīrietis pa to laiku no veikala plaukta paņēma vienu alkohola pudeli un devās projām.

Dobeles iecirkņa darbinieki drīz vien noskaidroja vīrieša personību, un, veicot operatīvos meklēšanas pasākumus, aptuveni pusstundu pēc notikušā aizdomās par noziedzīgo nodarījumu policisti aizturēja iespējamo uzbrucēju.

Pēc aizturēšanas tika konstatēts, ka vīrietis atradās alkohola reibumā, proti, viņa izelpā tika konstatētas 3,96 promiles.

Savukārt mediķi cietušo sievieti nogādāja ārstniecības iestādē, un šobrīd viņas dzīvībai vairs briesmas nedraud.

Policijā par notikušo sākts Kriminālprocess un Zemgales rajona tiesa 1. septembrī vīrietim piemēroja drošības līdzekli – apcietinājumu.

Kā informē VP, vīrietis iepriekš ir jau bijis sodīts par noziedzīgu nodarījumu izdarīšanu. Šobrīd Dobeles iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas darbinieki turpina pirmstiesas izmeklēšanu, lai nostiprinātu pierādījumus.

Valsts policija atgādina, ka neviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek pierādīta likumā noteiktajā kārtībā.

Saistītie raksti

Jaunākās Ziņas