Intervija ar Putinu: Takers Karlsons šādu iespēju neizslēdz

Bijušais “Fox News” raidījumu vadītājs Takers Karlsons (Tucker Carlson), kura ierašanās Maskavā ir izraisījusi spekulācijas, ka viņš varētu kļūt par pirmo Rietumu žurnālistu, kurš Ukrainas kara laikā intervēs Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu, pirmdien, 5.februārī, žurnālistiem vēl neatklāja savas kārtis, ziņo Reuters.

Krievijas plašsaziņas līdzekļos parādījušies attēli, kuros Karlsons redzams vairākās vietās Maskavā, tostarp Maskavas Lielā teātra ložā un ēdot viesnīcā.

“Fox News” Takers Karlsons intervijā laikrakstam “Izvestija” pauda apbrīnu par Maskavu, raksturojot to kā skaistu, taču uz jautājumu par iespēju, ka viņš ir ieradies Maskavā,

lai intervētu Putinu, Karlsons ar smaidu atbildējis: “Redzēsim.”

Kremlis, atbildot uz jautājumiem par Takera Karlsona iespējamo interviju ar prezidentu Putinu, paziņojis, ka viņi nesniedz komentārus par ārvalstu žurnālistu darbību.

Kremļa preses pārstāvis Dmitrijs Peskovs uzsvēris, ka daudzi ārvalstu žurnālisti ik dienas ierodas Krievijā un daudzi turpina šeit strādāt, un, ka Krievija to pozitīvi novērtē, taču nekādu paziņojumu par prezidenta intervijām ar ārvalstu medijiem nebūšot.

Kā ziņo aģentūra Reuters, decembrī Karlsons uzsāka jaunu abonēšanas video straumēšanas pakalpojumu, lai gūtu labumu no savas popularitātes konservatīvo ASV vēlētāju vidū. Saskaņā ar vietnes “X” datiem viņa pagājušā gada augustā publicētā intervija ar bijušo prezidentu Donaldu Trampu (Donald Trump) ir guvusi vairāk nekā 267 miljonus skatījumu.

Lasiet arī: VIDEO | Ungārijas premjerministrs intervijā pateicis, ka tikai Tramps var glābt Rietumus

Seko mums arī FacebookDraugiem un X!

Saistītie raksti

Jaunākās Ziņas