Iekšlietu ministrs kandidēs uz Latvijas Futbola federācijas prezidenta amatu

Iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis

Iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis piekritis kandidēt uz Latvijas Futbola federācijas (LFF) prezidenta amatu ceturtdien, 20.aprīlī, vēstīja Latvijas Televīzijas raidījums Panorāma.

Kozlovskis pieņēmis aicinājumu pretendēt uz LFF vadītāja amatu pēc pusgadu ilgām sarunām. Aicinājumu ministram kandidēt uz šo amatu bija izteicis LFF ģenerālsekretārs Jānis Mežeckis, kā arī citas LFF atbildīgās personas.

Iepriekš ziņots, ka Kozlovskis arī nākotnē varētu darboties politikā, tomēr pēc 2018.gada rudenī paredzētajām parlamenta vēlēšanām nekandidēs uz iekšlietu ministra amatu.

Kā ziņots, ilggadējais LFF prezidents Guntis Indriksons sola nākamā gada pavasarī atstāt amatu, kurā atrodas jau kopš 1996.gada.

«Futbola sabiedrībai būs gads laika, lai atrastu citu, kurš varētu ieņemt prezidenta amatu. Savu kandidātu atradu, ceru, ka viņš nepārdomās un nākamgad piedalīsies vēlēšanās,» teica Indriksons, kurš vairākkārt apgalvojis, ka viņam solījumu pēc karjeras kļūt par organizācijas prezidentu devis Latvijas futbola valstsvienības kapteinis Kaspars Gorkšs.

Panorāma arī ceturtdien, 20.aprīlī, vēstīja, ka uz LFF prezidenta amatu kandidēs arī Gorkšs.

Ref:224.000.225.967

Saistītie raksti

1 komentārs

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas