Kariņš: Mēs nedrīkstam kļūt augstprātīgi

Mēs nedrīkstam kļūt augstprātīgi, šodien, uzrunājot Jaunās vienotības biedrus, aicināja Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV).

Vērtējot vēlētāju aptaujas rezultātus, viņš atzina, ka ir priecīgs, bet uzsvēra, ka ir jāgaida oficiālie rezultāti.

Viņš uzsvēra, ka valdībā nestrādās viena partija, bet būs koalīcija, un būs jāstrādā visiem kopā. Viņš uzskata, ka vēlētāji ir novērtējuši Jaunās vienotības darbu. Taču tas nozīmējot vēl lielāku atbildību.

Galvenais esot vienoties par kopīgi paveicamajiem darbiem. Amatu dalīšana būšot pēc tam.

«Nekļūsim augstprātīgi! Mēs kalpojam mūsu tautai, kalposim arī turpmāk,» teica Kariņš.

Lasiet arī: 14.Saeimas vēlēšanās kopumā nobalsojuši 54,21% balsstiesīgo iedzīvotāju

Kā ziņots, lielāko vēlētāju atbalstu 14.Saeimas vēlēšanās varētu būt guvušas Jaunā vienotība (JV), Apvienotais saraksts (AS) un Zaļo un zemnieku savienība (ZZS), liecina aģentūras LETA, Latvijas Televīzijas (LTV), Latvijas Radio un Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) sestdien veiktā nobalsojušo vēlētāju aptauja pie iecirkņiem (exit poll).

Saskaņā ar vēlētāju aptaujas datiem 5% barjeru varētu būt pārvarējušas un Saeimā iekļūtu vēl piecas partijas – Nacionālā apvienība (NA), Progresīvie, Stabilitātei!, Latvija pirmajā vietā (LPV) un Attīstībai/Par! (AP), bet vēl vairākas ir tuvu šai robežai. To, kuras partijas būs pārstāvētas 14.Saeimā, parādīs tikai oficiālie Centrālās vēlēšanu komisijas (CVK) apkopotie dati. 

Par JV varētu būt nobalsojuši 22,5% vēlētāju, par AS, kuru kuru veido Latvijas Zaļā partija, Latvijas reģionu apvienība un Liepājas partija – 11,5%, bet par ZZS – 10,9% vēlētāju. Par NA varētu būt nobalsojuši 8,4%, par Progresīvajiem – 8,3%, par Stabilitātei! –5,4%, par LPV – 5,3%, bet par AP – 5,2% pilsoņu.

Saistītie raksti

Jaunākās Ziņas