Krievijā startējušajiem Latvijas hokejistiem apturētas licences arī spēlēšanai Igaunijā

Latvijas hokejisti, kuri Krievijā piedalījās virtuālajās un klātienes sporta spēlēs, nevarēs spēlēt arī Igaunijas Hokeja federācijas (EJHL) pārraudzītajās sacensībās, apstiprināja EJHL.

Kazaņā notikušajās tā dēvētajās “Nākotnes” spēlēs “Baltic Select” komandas sastāvā no Latvijas hokejistiem bija iekļauti Ervīns Muštukovs, Kirils Tambijevs, Pāvels Goroškovs, Martins Lavrovs, Aleksejs Popovs, Alisers Mubarakšins un Ņikita Zantmans. Muštukovs, Popovs un Zantmans vēl šosezon spēlēja Tartu “Valk 494” sastāvā.

EJHL pagājušajā nedēļā apturējusi licences gan Igaunijas hokejistiem, kuri piedalījās šajā turnīrā, gan Latvijas pārstāvjiem.

Līdzīgu lēmumu pieņēma arī Latvijas Hokeja federācija (LHF), turklāt Popovam tika apturēta arī Latvijas Florbola savienības (LFS) licence.

“Nākotnes” spēlēs, ko atklājis Krievijas diktators Vladimirs Putins, sportisti sacenšas gan virtuālajā vidē, gan sporta laukumā.

No šiem Latvijas hokejistiem šosezon Krievijā spēlē tikai aizsargs Mubarakšins, kurš pēdējos trīs gadus ir Krievijas Augstākās hokeja līgas (VHL) Kazaņas “Bars” sastāvā.

Lasiet arī: Viedoklis | Bardaks un nolaidība – kā vagonu noskriešana no sliedēm saistīta ar Latvijas Dzelzceļa zaudētajiem miljoniem

Seko mums arī FacebookDraugiem un X!

 
Saistītie raksti

Jaunākās Ziņas