Latvijas Brain Games veidos galda spēli Harija Potera tematikā

Latvijas galda spēļu izstrādātājs un tirgotājs SIA Brain Games ziņo, ka noslēdzis līgumu ar ASV bāzēto kino un izklaides industrijas kompāniju Warner Brothers par galda spēles izstrādi Harija Potera filmu tematikā.

Ar kinostudiju noslēgts licences līgums, kas nozīmē, ka Brain Games izveidos spēli ar Harija Potera filmu tēliem un vizuālo noformējumu, kas tiks tirgota lielākajā daļā pasaules valstu. Daļa no šīs spēles ienākumiem nonāks “Warner Brothers” rīcībā, taču citas līguma detaļas uzņēmumā atklāt nevarēja.

Paredzēts, ka spēle nonāks tirdzniecībā šī gada vidū vai gada otrajā pusē. Konkrēts datums vēl nav zināms.

Kā norādīja Brain Games, jaunā spēle noteikti būs pieejama arī Latvijā.

Turklāt, iespējams, ka tieši Latvija būs pati pirmā valsts, kur šī spēle parādīsies tirdzniecībā, jo lielāko daļu no spēles tirāžas uzņēmums plāno ražot Latvijā, Brain Games jaunizveidotajā galda spēļu un iepakojuma ražotnē Folded Box.

Uzņēmums atklāja, ka jaunā galda spēle adaptēta no Latvijā radītās spēles Icecool, kas ieguvusi vairākus starptautiskus apbalvojumus un popularitāti visā pasaulē. Patlaban Icecool pieejama gan klasiskajā formātā, gan digitāli, ko Brain Games īstenojis sadarbībā ar Igaunijas digitālo spēļu attīstītāju Simple Magic. Digitālā versija spēlēšanai ir pieejama bez maksas. Lielākās investīcijas šajā projektā ir veicis Simple Magic.

Kompānija Brain Games reģistrēta 2004.gadā, un tās pamatkapitāls ir 71 120 eiro, liecina informācija Firmas.lv. Uzņēmums 2021.gadā strādāja ar 3,135 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 19,6% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt Brain Games peļņa pieauga par 25,6% – līdz 375 431 eiro. Brain Games vienīgais īpašnieks ir Egils Grasmanis.

Lasiet arī: Krievijā izstrādāts programmatūras kods nonāk pat ASV armijā

Saistītie raksti

Jaunākās Ziņas