Līdz maija beigām ir slēgts Gustava Zemgala gatves posms Purvciemā

Rīgas dome ziņo, ka no ceturtdienas, 5.janvāra, līdz 31.maijam transportlīdzekļu satiksmei ir slēgta Gustava Zemgala gatve posmā no Ūnijas ielas līdz Dzelzavas ielai.

Šajā laikā transportlīdzekļu satiksmi ierobežos arī Vaidavas ielā – posmā no Dzelzavas ielas līdz Ūnijas ielai. Satiksmes organizācija šeit tika mainīta, turpinoties Austrumu maģistrāles posma Ieriķu iela – Vietalvas iela pirmās kārtas izbūves darbiem.  

Par darbu veikšanu atbildīgajai piegādātāju apvienībai ACB, TILTS uzdots nodrošināt apbraucamo ceļu un ceļa zīmju izvietošanu,

iedzīvotāju un uzņēmumu, kuri atrodas minētajos ielu posmos, transportlīdzekļu piebraukšanu pie dzīvesvietas vai uzņēmuma, kā arī operatīvā transporta satiksmi un kravas transportlīdzekļu apbraucamo ceļu un ceļa zīmju izvietošanu.

Tāpat piegādātāju apvienībai uzdots nodrošināt sabiedriskā transporta satiksmi, izvietojot slēgtajās pieturvietās informāciju par pieturvietas slēgšanu un norādi par tuvākās pieturvietas atrašanās vietu, kā arī pagaidu pieturvietas izveidi Gustava Zemgala gatvē pie VEF Kultūras pils.

Tāpat ACB, Tilts ir uzdots slēgt sabiedriskā transporta pieturvietu Stārķu iela Gustava Zemgala gatvē un sabiedriskā transporta pieturvietu Ūnijas iela Kastrānes ielā, kā arī izvietot sabiedriskā transporta pagaidu pieturvietu Vaidavas ielā aiz krustojuma ar Ieriķu ielu (virzienā uz Purvciemu, Pļavniekiem).

Saistītie raksti

Jaunākās Ziņas