“Man riebjas, ka Krievija brauc ar koncertiem uz Latviju”. Kāpēc Rīgā uzstājas Krievijai lojālie mūziķi?

“Jau 20. aprīlī pie mums brauc Krievijai pārdevies Ukrainas mākslinieks Misha Marvin. Kamēr viena Latvijas sabiedrības daļa atbalsta Ukrainu asiņainajā karā ar Krieviju, cita sabiedrības daļa, pati to nenojaušot, atbalsta Krievijas pusi,” vietnē “Instagram” norāda digitālā satura veidotāja Vladislava Romanova.

“Kara sākumā Misha Marvin, dzīvojot Dubaijā, atbastīja Ukrainu šajā karā, un tad, dažus mēnešus vēlāk, viņš bija pārvācies uz Krieviju, sāka sadarboties ar “Black Star” un kaut kā mistiski izdzēsa visus savus atbalsta postus Ukrainai,” savā video ierakstā stāsta Romanova.

“Šobrīd Misha Marvin ieraksta duetus ar Kremļa mīļakajiem izpldītājiem, saņem balvas no Kremļa, un brauc pie mums ciemos – uz Adrejostas “First”. Es ticu mūsu Ārlietu ministrijai un Valsts Drošības dienestam, bet es arī zinu to faktu, ka dažreiz lietām ir nepieciešama papildu ažiotāža un papildu publicitāte,” uzsver Romanova, aicinot ikvienu “Instagram” lietotāju dalīties ar viņas video, “tagojot” Ārlietu ministriju, Rīgas domi un Valsts drošības dienestu, “lai mēs palīdzam novērst šos koncertus un lai mūsu nauda neplūst uz Krieviju”.

“Laikam dažiem klauniem ir piemirsies, ka karš nav beidzies!” komentārā pie sava video vēstījuma raksta Romanova, atklājot, ka uzrakstījusi ziņu Rīgas domei un Ārlietu ministrijai. “Rīgas dome novirzīja jautājumu un pieprasījumu uz Valsts drošības dienestu. Bet mēs jau zinām, ka pasaulē reti kas notiek, ja par to neviens nerunā. Man riebjas, ka Krievija turpina karu Ukrainā! Man riebjas, ka Krievija brauc ar koncertiem uz Latviju!” emocionāli norāda digitālā satura veidotāja.

 

 

 

Sociālā vietnē “X” izvērtās diskusijas, kurā piekrīt Vladislavas Romanovas paustajam un aicina rūpīgāk izvērtēt pieaicinātos māksliniekus.

 

 

 

Ekrānšāviņš

Kā liecina internetā pieejamā informācija, Misha Marvin uzstāsies 20. aprīlī, “First Club”, Rīgā, un biļetes nopērkamas par 20,96 līdz 62,88 eiro.

Tāpat bažas rada, ka Latvijā varētu uzstāties citi Krievijas mākslinieki, kas atbalsta Krievijas politiku.

 

 

Seko mums arī FacebookDraugiem un X!
Saistītie raksti

Jaunākās Ziņas