Novembrī – Draugu sveču mēnesī – atbalsti Ukrainu, gatavojot ierakumu sveces

Biedrība Tavi draugi nosauc novembri par Draugu sveču mēnesi un aicina Latvijas iedzīvotājus iesaistīties akcijā – gatavot ierakumu sveces, kas tiks nogādātas Ukrainā valsts aizstāvju vajadzībām.

Kā norāda Tavi draugi, biedrības noliktavā – Ventspils ielā 50, Rīgā, – katru novembra otrdienu, ceturtdienu un sestdienu notiks ierakumu sveču gatavošanas darbnīcas. Plānots, ka akcija turpināsies līdz 2023.gada sveču mēnesim – februārim.

Rīkotās akcijas ietvaros biedrība aicina ikvienu izgatavot ierakumu sveces, izmantojot gofrēto kartonu, konservu bundžu un parafīnu, ziedot sveču izejmateriālus vai veikt mērķa ziedojumu izejvielu sagādei. Savukārt sveču darbnīcu apmeklētāji aicināti līdzi ņemt visas nepieciešamās izejvielas, taču, ja tās nav pieejamas, biedrība Tavi draugi nodrošinās visu sveču izgatavošanai nepieciešamo.

Paredzēts, ka ierakumu sveču darbnīcas biedrības noliktavā notiks katru otrdienu un ceturtdienu laikā no pulksten 14.00 līdz 18.00 un katru sestdienu no pulksten 10.00 līdz 18.00.

Tāpat Tavi draugi rīkotajai akcijai pievienojusies vecāku organizācija Mammamuntetiem.lv, dodot iespēju Rīgas labā krasta iedzīvotājiem gatavot sveces Mammamuntetiem.lv birojā Rīgā, Brīvības ielā 40, 1. un 8.novembrī no pulksten 15.00 līdz 18.00.

Saistītie raksti

Jaunākās Ziņas