Rīgā un Tallinā ieradīsies Turcijas tērauda eksportētāji

No 23.–27. oktobrim Igaunijā un Latvijā ieradīsies Turcijas Tērauda Eksportētāju Asociācijas (TSEA) delegācija, lai stiprinātu savu klātbūtni Baltijas valstīs un veicinātu sadarbības iespējas ar vietējiem uzņēmumiem. Vizītes laikā 17 nozīmīgākajiem ražotājiem no Turcijas metālapstrādes nozares būs iespēja individuāli tikties ar metālapstrādes, būvniecības un ražošanas uzņēmumiem Latvijā un Igaunijā.

Aicināti piedalīties tiek arī uzņēmumi no kaimiņvalstīm.

B2B individuālās tikšanās Tallinā tiks organizētas 24.oktobrī viesnīcā Radisson Blu Olümpia, savukārt Rīgā norisināsies 26.oktobrī viesnīcā Radisson Blu Latvija Conference & Spa Hotel.

Ikviens interesents ir aicināts pasākumu dienās no pulksten 9.00 līdz 17.00 satikt pārstāvjus no 17 Turcijas metālapstrādes uzņēmumiem. Dalība pasākumā ir bezmaksas.

Vairāk informācijas par pasākumu, Turcijas uzņēmumiem, kā arī iespēja pieteikties uz tikšanos ejot uz hipersaiti: http://turkishsteelbalticsb2b.com/

Vizītes laikā delegācija ne tikai piedalīsies individuālajās tikšanās ar vietējiem uzņēmumiem, bet arī tiksies ar pārstāvjiem no dažādām oficiālajām iestādēm un institūcijām, lai izprastu uzņēmējdarbības kultūru Baltijas valstīs un veicinātu tirdzniecības iespējas starp reģioniem.

Pasākumu rīko eksporta konsultāciju uzņēmums Gateway&Partners sadarbībā ar Turcijas Tērauda Eksportētāju Asociāciju (TSEA). Delegāciju vadīs asociācijas priekšsēdētājs Adnan Aslan.

Saistītie raksti

Jaunākās Ziņas