Rīgas Zoo 110 gadu jubileja; aicina uz Dzīvnieku dienām

Rīgas Nacionālais zooloģiskam dārzam piektdien, 14.oktobrī, aprit 110 gadi kopš tā vārti ir atvērti sabiedrībai. Par godu jubilejai, Rīgas zooloģiskais dārzs šajā nedēļas nogalē – 15. un 16.oktobrī piedāvās 50% atlaidi tiem, kas ik dienu popularizē dzīvnieku pasauli, norāda zoodārzs.

Par godu 110 gadu jubilejai, 15. un 16.oktobrī gan Zooloģiskajā dārzā Rīgā, gan arī zoodārza filiālē Cīruļi tiks organizētas Dzīvnieku dienas, kurās tiks piedāvāta 50% atlaide tiem, kas visu mūžu ik dienu popularizē dzīvnieku pasauli – savā vārdā vai uzvārdā izceļot kāda dzīvnieka nosaukumu.

Savukārt, ja dzīvās radības nosaukums ir atrodams gan vārdā, gan uzvārdā, piemēram, Mārīte Briede vai Kaija Gulbe, var pretendēt uz 100% atlaidi.

Kā norāda Zooloģiskais dārzs, ja dzīvnieka nosaukums nav latviešu, bet ir citā valodā, tad papildus nepieciešams nokopēt atbilstošo vārdnīcas lapu (vai izdrukāt no ticama interneta avota), kurā ir pierādāma tulkojuma saistība ar dzīvnieka nosaukumu.

Dzīvnieku dienas Zoodārzā un arī filiālē Cīruļi ir līdz šim ir guvušas plašu atsaucību, jo iespēju palepoties ar savu vārdu vai uzvārdu katru gadu izmanto apmēram 1 000 cilvēku, norāda Zooloģiskais dārzs.

Pērn Dzīvnieku dienās visvairāk «atlidoja» Baloži dažādās valodās, savukārt citos gados visaktīvākie bijuši Lāči, Gaiļi, Brieži, Gulbji un Vilki.

Kā norāda Zooloģiskais dārzs, 2022.gada aizvadītajos mēnešos ir sasniegts līdz šim augstākais apmeklējums Latvijas atjaunotās neatkarības laikā, pulcējot 346330 viesu.

Saistītie raksti

Jaunākās Ziņas