Sievietēm veiks bezmaksas mērījumus sirds veselības profilaksei

No 5.marta līdz 7.martam sievietes varēs veikt bezmaksas mērījumus sirds veselības profilaksei, ziņo pasākuma rīkotāji.

Bezmaksas sirds un asinsvadu risku pārbaudes būs pieejamas “Mēness aptiekas”, “Veselības centru apvienības”(VCA) un “Centrālās laboratorijas” veselības pieturās Rīgā, Pierīgā, Jūrmalā, Bauskā un Daugavpilī. Pārbaudes notiks biedrības “ParSirdi.lv” rīkotā sievietes sirds veselības mēneša ietvaros akcijā “Sievietes sirds un VISS(ums)”.

Bezmaksas mērījumi notiks tirdzniecības centrā “Origo” Rīgā, Stacijas Laukumā 4, A korpusā no plkst.14 līdz plkst.16. Sievietes varēs izmērīt asinsspiedienu, noteikt cukura līmeni un ķermeņa masas indeksu, kā arī konsultēties un saņemt informāciju par sirds veselību.

Šādi mērījumi otrdien būs pieejami arī “Mēness aptiekā”, “Centrālās laboratorijas” un VCA filiālēs tirdzniecības centrā “Sāga” Dreiliņos, Biķeru ielā 4 laikā no plkst.15 līdz 17. Arī Bauskā VCA doktorātā, Pionieru ielā 1K-1 no plkst.10 līdz plkst.12 varēs mērīt asinsspiedienu un cukura līmeni.

Ik gadu februārī pasaulē atzīmē “Go red for Women” dienu, kad tiek aktualizēta sievietes sirds veselība un sievietes tiek aicinātas tērpties sarkanā, lai pievērstu sabiedrības uzmanību šiem jautājumiem.

Arī veselības pieturās sievietes aicinātas ierasties, izmantojot sarkanus tērpa akcentus, tādējādi aicinot Latvijas sievietes pievērst vairāk uzmanības sirds veselībai.

6.martā asinsspiedienu, holesterīnu un cukura līmeni, saņemot informatīvos materiālus un konsultāciju, varēs izmērīt Bauzes aptiekā Salātu iela 9a, Bauskā laikā no plkst.10 līdz plkst.12; Jūrmalā,”Mēness aptiekā” Raiņa ielā 112b no plkst.11 līdz plkst.13 un “Mēness aptiekā” Dubultos Strēlnieku prospektā 16 no plkst.11 līdz plkst.13.

Šajā dienā bezmaksas mērījumi notiks arī “Mēness aptiekā” Kastanītis Daugavpilī, Cietokšņa ielā 60 laikā no plkst.11 līdz plkst.14.

7.martā no plkst.10 līdz plkst.12 VCA poliklīnikā “Olvi” Daugavpilī, Arhitektu ielā 12, varēs izmērīt asinsspiedienu, holesterīna un cukura līmeni, kā arī noteikt ķermeņa masas indeksu, bet laikā no plkst.11 līdz plkst.14 “Mēness aptiekā” “Kastanītis” Daugavpilī, Cietokšņa ielā 60 farmaceiti mērīs asinsspiedienu, konsultēs sievietes sirds veselībai, būs pieejami izdales materiāli.

Biedrības “ParSirdi.lv” sievietes sirds veselības mēneša akcijā “Sievietes sirds un VISS(ums)” norisinās no 8.februāra līdz 8.martam.

Lasiet arī: Olas – veselīgas vai kaitīgas un, cik daudz dienā drīkst ēst?

Lasiet arī: Kā rūpēties par miega kvalitāti? Iesaka klīniskā farmaceite

Seko mums arī FacebookDraugiem un X!

Saistītie raksti

Jaunākās Ziņas