Siliņa: Pie valdības veidošanas turpinās strādāt JV, ZZS un Progresīvie

Pie nākamās valdības veidošanas pirmdien turpinās strādāt Jaunā vienotība (JV), Zaļo un zemnieku savienība (ZZS) un Progresīvie, piektdien, 1.septembrī, preses konferencē kopā ar citiem JV politiķiem paziņoja Ministru prezidenta amatam nominētā Evika Siliņa (JV).

Šāds paziņojums seko pēc tam, kad Apvienotais saraksts (AS) pavēstīja, ka ir nolēmis nepievienoties JV, ZZS un Progresīvo valdībai.

Siliņa piebilda, ka “durvis zināmā mērā ir joprojām atvērtas” tām partijām, kas ir gatavas nolikt malā savus ideoloģisko uzstādījumus un vienoties par darāmo.

Taču nav laika līdz šim piedzīvotām “tukšām runām un garām tango dejām” koalīcijas veidošanā, uzsvēra premjera amata kandidāte.

Kā ziņots, AS savu lēmumu nepievienoties šo trīs partiju topošajai valdībai, pamato ar to, ka “neatbalstīs nestabilu, valsts drošību un starptautisko reputāciju vājinošu valdību ar Lemberga izšķirošu ietekmi”.

Lasiet arī: AS neatbalstīs nestabilu, valsts drošību un starptautisko reputāciju vājinošu valdību ar Lemberga izšķirošu ietekmi

Saistītie raksti

Jaunākās Ziņas