Šo darba nedēļu iesāksim ar apmākušos laiku un nokrišņiem

Tuvākās dienās ir jāmeklē kāds siltāks džemperis, jo Latvijā pakāpeniski ieplūdīs vēsāka gaisa masa no ziemeļiem – to mums iesaka Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs. 

Ieplūstot vēsākai gaisa masai no ziemeļiem, dažviet no debesīm kritīs ne tikai lietus, bet arī kāda slapjāka un parasta sniega pārsla,

taču vēl noturīga sniega sega neveidosies.

Nedēļas vidū atmosfēras spiediens paaugstināsies, tad nokrišņi mitēsies un būs sagaidāmi tik dažviet. Termometra stabiņš turpinās pazemināties – no trešdienas naktīs tas lielākajā daļā valsts teritorijas saglabāsies 0…-4 grādu (pēc Celsija) robežās.

Jau otrdien var domāt par siltāka džempera vai biezākas jakas nomaiņu, jo Latvijā pakāpeniski ieplūdīs vēsāka gaisa masa no ziemeļiem! Naktī uz otrdienu gandrīz visā valsts teritorijā gaidāms lietus, dažviet austrumos arī slapjš sniegs, sniegs, taču dienas laikā nokrišņi mitēsies, un trešdien un ceturtdien nokrišņi būs nelieli un novērojami tikai dažviet.

Galvenokārt pūtīs lēns vējš – nakts un rīta stundās ceļa satiksmes dalībniekiem jāuzmanās, jo atsevišķos rajonos redzamību var apgrūtināt miglas veidošanās. Naktīs minimālā gaisa temperatūra būs +1…-4 grādi. Vien otrdien termometra stabiņš vēl nenoslīdēs zemāk par 0 grādu atzīmi. Dienās gaiss lielākoties iesils līdz 0…+4 grādiem, bet piekrastē var būt par kādu grādu siltāk.

Nedēļas nogalē gaidāms līdzīgi laika apstākļi – nelieli nokrišņi būs novērojami tik vietām. Gaisa temperatūra gan naktīs, gan dienās turpinās pazemināsies – termometra stabiņš naktīs lielākajā daļā Latvijas saglabāsies 0…-4 grādu robežās.

Seko mums arī FacebookDraugiem un X!

Saistītie raksti

Jaunākās Ziņas