Šonedēļ brīžiem līs un pakāpeniski kļūs vēsāk

Lai gan nedēļas iesākumā diennakts gaišajās stundās vietām termometra stabiņš vēl pakāpsies virs +10 grādu (pēc Celsija) atzīmes, nedēļas vidū atkal kļūs vēsāk un dienas un nakts temperatūra kļūs līdzīgāka.

Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs mums skaidro, ka laikapstākļus Latvijā noteiks ciklonu darbība – tādēļ brīžiem gaidāms lietus. To atsevišķos rajonos var nomainīt arī slapjš sniegs un sniegs.

Nedēļas pirmajās dienās debesis lielākoties aizklās mākoņi, vien vietām starp tiem izsprauksies kāds saules stars. Atsevišķās valsts daļās gaidāms arī lietus, tomēr tas nebūs stiprs vai ilgstošs.

Vidzemē iespējams arī slapjš sniegs.

Pūtīs lēns vējš, lokāli nakts un rīta stundās veicinot miglas veidošanos. Gaisa temperatūra naktīs nebūs zemāka par +1…+6 grādiem, taču dienās gaiss iesils līdz +3…+9 grādiem. Pirmdien vietām jūras piekrastē termometra stabiņš pakāpsies pat virs +10 grādu atzīmes.

Nedēļas vidū būs apmācies un rudenīgs laiks. Joprojām gaidāmi nokrišņi, ceturtdien tie būs intensīvāki un atsevišķos rajonos lietu brīžiem nomainīs slapjš sniegs un sniegs. Atmosfēras spiediena izmaiņu dēļ pastiprināsies austrumu, ziemeļaustrumu vējš, kas līča piekrastē kļūs brāzmains. Gaisa temperatūra pārsvarā būs +1…+6 grādu robežās, lai gan vietām valsts austrumos nakts stundās termometra stabiņš noslīdēs zem 0 grādu atzīmes.

Nedēļas izskaņa nesīs līdzīgu laiku kā iepriekšējās dienās – brīžiem līs, sagaidāma arī kāda sniega pārsla, lai gan

noturīgas sniega segas izveidošanās vēl netiek prognozēta.

Dienas un nakts temperatūra saglabāsies līdzīga, vien diennakts tumšajās stundās vietām gaiss atdzisīs līdz -1 grādam.

Saistītie raksti

Jaunākās Ziņas