Tallinā degvielas cenas kāpj, Rīgā cena aug dīzeļdegvielai, bet Viļņā cenas stabilas

Pagājušajā darba nedēļā Tallinā palielinājās degvielas cenas, Rīgā cena pieauga tikai dīzeļdegvielai, bet Viļņā degvielas cenas saglabājās stabilas, liecina aģentūras LETA apkopotie dati.

Darba nedēļas beigās augstākā benzīna cena bija Tallinā, seko Rīga un Viļņa. Savukārt dīzeļdegviela visdārgākā bija Rīgā, seko Tallina, bet vismazāk dīzeļdegviela darba nedēļas beigās maksāja Viļņā.

Rīgā “Circle K” degvielas uzpildes stacijā Krasta ielā piektdien 95.markas benzīna cena, tāpat kā pirms nedēļas, maksāja 1,664 eiro par litru, bet dīzeļdegvielas cena nedēļas laikā palielinājās par 1,9% un maksāja 1,634 eiro par litru.

Viļņā “Circle K” degvielas uzpildes stacijā Savanorju prospektā 95.markas benzīnam un dīzeļdegvielai cenas nedēļas laikā nemainījās un attiecīgi piektdien maksāja 1,539 eiro un 1,489 eiro par litru.

Tallinā “Circle K” uzpildes stacijās piektdien 95.markas benzīna cena bija 1,689 eiro par litru, kas salīdzinājumā ar nedēļu iepriekš ir pieaugums par 0,6%, bet dīzeļdegvielas cena nedēļas laikā kāpa par 2,6%, sasniedzot 1,579 eiro par litru.

Autogāzes cenas Rīgā un Viļņā saglabājās stabilas un attiecīgi maksāja 0,735 eiro un 0,642 eiro par litru. Vienlaikus Tallinā autogāzes cena samazinājās par 1,5% – līdz 0,67 eiro par litru.

 

Lasiet arī: Nedēļa Lietuvā | Sinkēvičs iecelts par Zaļo/EBA priekšsēdētāja vietnieku; bijušais psihologs apcietināts par dzimumnoziegumiem pret migrantiem

Seko mums arī FacebookDraugiem un X!

Saistītie raksti

Jaunākās Ziņas