Trampa Twitter konts atjaunots, bet vai viņš pats atgriezīsies?

Jaunais mikroblogošanas vietnes Twitter īpašnieks Īlons Masks (Elon Musk) atjaunojis ASV eksprezidenta Donalda Trampa (Donald J. Trump) Twitter kontu, kas iepriekš bijis permanenti nobloķēts, paziņojis Masks savā Twitter.

Masks sestdien, 19.novembrī, savā Twitter laika joslā publicēja aptauju, kurā gan saviem sekotājiem, gan mikroblogošanas vietnes lietotājiem vaicāja: «Atjaunot bijušo preizdentu Trampu?» Aptaujā piedalījās 15 085 458 Twitter lietotāji, no kuriem, lai arī neliels, taču vairākums lietotāju jeb 51,8% balsojuši «par» Trampa profila atjaunošanu, savukārt 48,2% «pret».

Pēc aptaujas rezultātu sagaidīšanas Masks citā ierakstā norādījis, ka «cilvēki ir runājuši» un ka eksprezidenta Twitter konts tiks atjaunots.

Savukārt, kā informē ziņu aģentūra Reuters, pats Donalds Tramps ir paziņojis, ka nav ieinteresēts atgriezties sociālajā tīklā Twitter, lai gan Maska organizētajā aptaujā nelielais vairākums nobalsoja par bijušā ASV prezidenta, kuram par kūdīšanu uz vardarbību tika aizliegts izmantot šo sociālo tīklu, atgriešanos tajā.

«Es neredzu tam nekādu iemeslu,» sacīja eksprezidents

ar videoieraksta starpniecību, kad Republikāņu ebreju koalīcijas ikgadējās vadības sanāksmes paneļdiskusijā viņam jautāja, vai viņš plāno atgriezties Twitter.

ASV bijušā prezidenta Trampa Twitter konts, kuram pirms 2021.gada 8.janvāra aizlieguma bija vairāk nekā 88 miljoni sekotāju, sāka uzkrāt jaunus sekotājus, un līdz sestdienas, 19.novembra vakaram tam bija gandrīz 100 000 sekotāju. Daži lietotāji sākotnēji ziņoja, ka sestdienas vakarā nevarēja sekot atjaunotajam kontam, informē Reuters.

Tramps, kurš otrdien, 15.novembrī, paziņoja, ka uzsāk cīņu par iespēju 2024.gadā atkal ieņemt valsts prezidenta amatu, uzslavēja Masku un sacīja, ka viņš viņam vienmēr ir paticis. Taču Tramps arī sacīja, ka Twitter cieš no botiem, viltus kontiem un ka problēmas, ar kurām tas saskaras, ir «neticamas».

Lasiet arī: Tramps paziņo par atkārtotu kandidēšanu uz prezidenta amatu

Saistītie raksti

Jaunākās Ziņas