Urbanovičs: Latvija kopš sestdienas ir citādāka

Jānis Urbanovičs

Latvija kopš sestdienas vakara ir citādāka, taču, kāda tā būs, rādīs laiks, un tas ir atkarīgs no daudziem faktoriem, pārliecināts Saskaņas centra Saeimas frakcijas priekšsēdētājs Jānis Urbanovičs.

Valsts prezidenta Valda Zatlera lēmums ir pareizs, lai arī nedaudz novēlots politisks solis. Lēmums ir novēlots un dažas stundas pirms Valsts prezidenta vēlēšanām rada politiska pikantuma sajūtu, intervijā LTV raidījumam Labrīt, Latvija! sacīja Urbanovičs.

Arī koalīcija nav apmierināta ar valdības darbu, Saeimas vairākums nespēja restartēt valdības darbu no stagnācijas uz attīstību. Valstī tā ir pēdējā iespēja labot situāciju, uzsvēra politiķis.

Viņaprāt, šajā situācijā vainīga ir tikai pašreizējā koalīcija, īpaši partiju apvienība Vienotība, kas arī pēc vēlēšanām turpināja vēlēšanu kampaņu. Šīs partiju apvienības dienas noteikti ir skaitītas.

Uz jautājumu, kāpēc atteicies balsot atļaut Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojam veikt kratīšanu arī Saeimas deputāta Aināra Šlesera dzīvesvietā, Urbanovičs sacīja, ka balsoja nevis pret atļauju veikt kratīšanu, bet gan pret farsu, kāds bija noorganizēts.

Biznesa ziņu portāls BNN.LV jau ziņoja, ka savā sestdienas uzrunā Zatlers akcentēja, ka 26.maija Saeimas balsojums, kas nedeva atļauju KNAB veikt kratīšanu Šlesera dzīvesvietā, ir kā sirēna, kas brīdina par nopietnu konfliktu starp likumdevēju un tiesisko varu’. Saeima savā balsojumā izrādīja necieņu pret tiesu varu, uzsvēra Zatlers, un tā nav pirmā reize – 9.Saeima neapstiprināja amatā ģenerālprokuroru, kuru virzīja tiesu varas augstākā amatpersona.

 

 

 

 

Saistītie raksti

1 komentārs

  1. Uj, kāds glumeklītis. Šķiet,ka brīžiem politiķiem iztrūkst saikne ar realitāti un nemaz neattopas cik melīgi patiesībā izklausās.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas