Ādažos aicina uz sveču darbnīcu Ukrainas atbalstam

Ādažu novada pašvaldība aicina atbalstīt Ukrainas aizstāvjus un piedalīties sveču darbnīcās Ādažu Sporta centrā, kur līdz gada beigām plānotas kopumā četras darbnīcas, informē pašvaldība. 

Ierakumu sveču darbnīcas tiek organizētas sadarbībā ar biedrību Tavi draugi, kas līdz šim regulāri uz Ukrainu nogādā humānās palīdzības sūtījumus.

Paredzēts, ka līdz gada beigām sveču darbnīcas norisināsies katru trešdienu (14., 21. un 28.decembrī), kā arī šo sestdien, 17.decembrī. Trešdienās sveču darbnīcas Ādažu Sporta centrā, Gaujas ielā 30, būs atvērtas no pulksten 16.30 līdz 19.00, savukārt šo sestdien no pulksten 10.30 līdz 15.00.

Lai gatavotu ierakumu sveces, iedzīvotāji aicināti uz darbnīcu nest tīras, tukšas skārda bundžas, parafīna sveces un gofrēto kartonu, kas pārtaps par ierakumu svecēm Ukrainas aizstāvjiem. Šādas sveces deg vairākas stundas un aukstajos ziemas mēnešos būs nozīmīgs siltuma avots ukraiņu karavīriem.

Tāpat iedzīvotāji arī turpmāk ir aicināti nogādāt tīras skārda bundžas uz Valsts un pašvaldības vienotajiem klientu apkalpošanas centriem Ādažos, Gaujas ielā 33A un Carnikavā, Stacijas ielā 5, lai pēc tam izgatavotu ierakumu sveces Ukrainas aizstāvjiem.

Saistītie raksti

Jaunākās Ziņas